Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Victoria Beckham nie żałuje dawnego wyglądu

Victoria Beckham nie żałuje dawnego wyglądu
Victoria Beckahm uchodzi obecnie za ikonę stylu. (Fot. Getty Images)
Spice Girls, sławne ze swoich piosenek i śmiałych stylizacji, uosabiały ducha lat dziewięćdziesiątych. Wśród nich była Victoria Beckham, która komentuje niektóre ze swoich śmiałych strojów.
Reklama

W 1995 roku grupa pięciu brytyjskich piosenkarek zaprezentowała swój singiel "Wannabe", nie wiedząc, że stanie się on jednym z najpopularniejszych utworów w nadchodzących latach i dekadach. Mając od 19 do 23 lat, Spice Girls są natychmiast stawiane w randze międzynarodowych gwiazd i ikon popkultury lat 90.

Najpierw przyciągały swoimi piosenkami, ale także i ekstrawaganckim wyglądem. Jedna z nich szczególnie wyróżnia się na tle pozostałych, dzięki swoim kolorowym i śmiałym strojom: Victoria Beckham. W tym czasie ona, nazywana Posh, świadomie zakłada swoje seksowne stroje: skórzane kostiumy, psychodeliczne sukienki, ultrakrótkie spódniczki, kurtki noszone wprost na biustonosz, nic jej nie zatrzymywało przed dokonywaniem odważnych modowych decyzji.

Victoria - "Posh Spice" zawsze była tą najbardziej elegancką. Geri Halliwell wybierała stroje bardziej seksi, Mel C. wolała widzieć się na sportowo, Mel B. na ostro, a Emma - po prostu dziewczęco i słodko. Jako gwiazda zespołu pop Victoria Beckham kojarzyła się raczej ze scenicznym przepychem niż biurową elegancją, której dziś jest orędowniczką. Dziś stawia na wygodę, o czym chętnie mówi.

Ówczesny styl był dość daleki od nowej eleganckiej i minimalistycznej garderoby, jaką teraz tworzy, ale żona Davida Beckhama niczego nie żałuje. "Czy widziałeś niektóre z moich strojów Spice Girls?!" - komentuje w brytyjskiej wersji magazynu "Grazia". "Niektóre stylizacje były dość śmiałe - jak czarny garnitur ze skóry lakierowanej od stóp do głów - ale one są częścią mojej podróży i uczyniły mnie tym, kim jestem dzisiaj, więc nie żałuję tego. Życie jest zbyt krótkie, by żałować wyboru strojów!" - mówi dzisiejsza projektantka mody.

Jedenaście lat po opuszczeniu zespołu Victoria Beckham została uznaną projektantką mody, podziwianą za swój ostry i elegancki styl. "Teraz wybieram modele, które ułatwiają moje życie, rzeczy łatwe do noszenia i praktyczne. Dużo myślę o tym, co sprawia, że czuję się dobrze" - podsumowała.

 

Komentarze


  • Lila
    26 marca, 19:37

    jaka z niej ikona stylu? i znow to nazwisko meza....

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.08.2019
GBP 4.765 złEUR 4.366 złUSD 3.941 złCHF 4.023 zł

Sport


Reklama