Menu

Victoria Beckham nie żałuje dawnego wyglądu

Victoria Beckham nie żałuje dawnego wyglądu
Victoria Beckahm uchodzi obecnie za ikonę stylu. (Fot. Getty Images)
Spice Girls, sławne ze swoich piosenek i śmiałych stylizacji, uosabiały ducha lat dziewięćdziesiątych. Wśród nich była Victoria Beckham, która komentuje niektóre ze swoich śmiałych strojów.
Reklama

W 1995 roku grupa pięciu brytyjskich piosenkarek zaprezentowała swój singiel "Wannabe", nie wiedząc, że stanie się on jednym z najpopularniejszych utworów w nadchodzących latach i dekadach. Mając od 19 do 23 lat, Spice Girls są natychmiast stawiane w randze międzynarodowych gwiazd i ikon popkultury lat 90.

Najpierw przyciągały swoimi piosenkami, ale także i ekstrawaganckim wyglądem. Jedna z nich szczególnie wyróżnia się na tle pozostałych, dzięki swoim kolorowym i śmiałym strojom: Victoria Beckham. W tym czasie ona, nazywana Posh, świadomie zakłada swoje seksowne stroje: skórzane kostiumy, psychodeliczne sukienki, ultrakrótkie spódniczki, kurtki noszone wprost na biustonosz, nic jej nie zatrzymywało przed dokonywaniem odważnych modowych decyzji.

Victoria - "Posh Spice" zawsze była tą najbardziej elegancką. Geri Halliwell wybierała stroje bardziej seksi, Mel C. wolała widzieć się na sportowo, Mel B. na ostro, a Emma - po prostu dziewczęco i słodko. Jako gwiazda zespołu pop Victoria Beckham kojarzyła się raczej ze scenicznym przepychem niż biurową elegancją, której dziś jest orędowniczką. Dziś stawia na wygodę, o czym chętnie mówi.

Ówczesny styl był dość daleki od nowej eleganckiej i minimalistycznej garderoby, jaką teraz tworzy, ale żona Davida Beckhama niczego nie żałuje. "Czy widziałeś niektóre z moich strojów Spice Girls?!" - komentuje w brytyjskiej wersji magazynu "Grazia". "Niektóre stylizacje były dość śmiałe - jak czarny garnitur ze skóry lakierowanej od stóp do głów - ale one są częścią mojej podróży i uczyniły mnie tym, kim jestem dzisiaj, więc nie żałuję tego. Życie jest zbyt krótkie, by żałować wyboru strojów!" - mówi dzisiejsza projektantka mody.

Jedenaście lat po opuszczeniu zespołu Victoria Beckham została uznaną projektantką mody, podziwianą za swój ostry i elegancki styl. "Teraz wybieram modele, które ułatwiają moje życie, rzeczy łatwe do noszenia i praktyczne. Dużo myślę o tym, co sprawia, że czuję się dobrze" - podsumowała.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.06.2020
GBP 4.956 złEUR 4.444 złUSD 3.922 złCHF 4.095 zł

Sport


Sport

Reklama