Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Tom Cruise rozwścieczył Anglików. Chodzi o jego wywiad

Tom Cruise rozwścieczył Anglików. Chodzi o jego wywiad
Tom Cruise wykorzystał wywiad w ITV do promocji filmu ze swoim udziałem. (Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images)
Gwiazdor 'Mission: Impossible' pojawił się w programie wyemitowanym z okazji Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Zamiast jednak o sędziwej monarchini, aktor i reżyser opowiadał głównie o swoim nadchodzącym filmie 'Top Gun: Maverick'. Widzowie, delikatnie mówiąc, nie byli zachwyceni...
Reklama
Reklama

Gwiazdor "Mission: Impossible" wystąpił właśnie w wyemitowanym przez ITV specjalnym programie z okazji obchodów Platynowego Jubileuszu. Aktor i reżyser udzielił wywiadu Phillipowi Schofieldowi i Julie Etchingham, w którym miał opowiedzieć o wydarzeniach organizowanych w ramach uroczystych obchodów.

No właśnie, miał – zamiast jednak o imponującym jubileuszu Elżbiety II, Cruise mówił głównie o swoim szumnie zapowiadanym filmie "Top Gun: Maverick", który na ekrany kin trafi już 27 maja. Jak podkreślił, praca nad kontynuacją słynnego hitu z 1986 roku była dla niego "bardzo emocjonalnym przeżyciem". "Zrobiłem to dla fanów" – stwierdził.

Choć w wywiadzie Cruise w istocie skupił się na swojej nowej produkcji, dodał też kilka słów na temat monarchini i zbliżających się obchodów. "To wspaniałe wydarzenie. To zaszczyt i przywilej być tutaj. Prezydenci, światowi przywódcy, ludzie ze wszystkich środowisk, nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie, znają klasę, oddanie i życzliwość królowej – coś, co zawsze u niej podziwiałem. Jest kobietą, do której czuję ogromny szacunek" – zaznaczył aktor.

Pochwały te dla sporej części widowni okazały się jednak mało przekonujące. Program z udziałem Cruise’a wywołał bowiem wśród widzów nie lada konsternację. Powodem oburzenia części odbiorców było nachalne, ich zdaniem, promowanie nowego zawodowego projektu trzykrotnego zdobywcy Złotego Globu.

"Stacja ITV poświęciła 45 minut na słodzenie Tomowi Cruise’owi i umożliwiła mu bezwstydne reklamowanie swojego nowego filmu, choć nie miało to żadnego związku ze świętowaniem Platynowego Jubileuszu. Jestem zdumiona" – napisała na Twitterze jedna z użytkowniczek serwisu.

Niektórzy zwrócili uwagę na to, iż decyzja o zaangażowaniu amerykańskiego aktora jest nieco dziwna. I zwyczajnie chybiona. "Wiele osób zapewne zadawało sobie pytanie, dlaczego właściwie Tom Cruise został wybrany na prezentera uroczystości zorganizowanych w ramach obchodów 70-lecia panowania królowej. Po tym programie jasnym się stało, że on też nie ma zielonego pojęcia" – ironizował jeden z komentujących sprawę odbiorców.

"Okazało się, że dla Toma Cruise’a to po prostu kolejna okazja do wypromowania się" – skwitował kolejny internauta.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.06.2022
GBP 5.4510 złEUR 4.7004 złUSD 4.4377 złCHF 4.6513 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama