Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Taylor Swift wściekła, bo wstrzymano sprzedaż biletów na jej koncerty

Taylor Swift wściekła, bo wstrzymano sprzedaż biletów na jej koncerty
Popyt na koncerty Taylor nie maleje... (Fot. Getty Images)
'To niesamowite, że 2,4 miliona ludzi dostało bilety w przedsprzedaży. Ale naprawdę wkurza mnie, że wielu z nich czuje się tak, jakby musiało przejść przez kilka ataków niedźwiedzi, aby je zdobyć' - napisała Taylor Swift na Instagramie po skandalu, który wybuchnął, gdy serwis Ticketmaster wstrzymał publiczną sprzedaż biletów na jej przyszłoroczne koncerty w ramach trasy The Eras Tour.
Reklama
Reklama

Sprzedaż miała się rozpocząć w piątek 18 listopada. Jednak firma Ticketmaster anulowała ją, bo – jak oświadczyli jej przedstawiciele - serwery nie podołały nawałowi chętnych już w trakcie wcześniejszej przedsprzedaży.

Według nich stało się tak dlatego, że popyt na bilety był rekordowy, a powodem chaosu stali się internauci korzystający z botów, czyli programów, które automatycznie zamawiają zakup. O ile fani raczej z nich nie korzystają, to łebscy handlarze, nazywani w naszym kraju konikami, owszem.

W swoim tłumaczeniu przedstawiciele firmy Ticketmaster obwinili też samą Taylor Swift, bo – jak policzyli - żeby zaspokoić zapotrzebowanie fanów na swoje występy piosenkarka "musiałaby zagrać ponad 900 koncertów na stadionach przez następne 2,5 roku".

Swift odniosła się do tego zarzutu. "Pytaliśmy ich wiele razy, czy mogą poradzić sobie z tego rodzaju popytem, a oni zapewnili nas, że mogą" - napisała.

Przyszłoroczna trasa The Eras Tour, promująca nowy album Swift zatytułowany "Midnights", będzie jej pierwszym tournee od czterech lat.

Ticketmaster Entertainment, Inc. to amerykańska firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją biletów. Prowadzi działalność w wielu krajach na całym świecie, także w Polsce. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2022
GBP 5.4151 złEUR 4.6684 złUSD 4.5066 złCHF 4.7421 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama