Menu

Tarantino nakręci trzecią część "Kill Bill"

Tarantino nakręci trzecią część "Kill Bill"
Uma Thurman wcieliła się w rolę płatnej zabójczyni zwanej Czarną Mambą. (Fot. Getty Images)
Quentin Tarantino planuje nakręcić trzecią część 'Kill Bill'. Film powstanie jednak najwcześniej za trzy lata.
Reklama

"Wczoraj jadłem kolację z Umą Thurman. Byliśmy w świetnej japońskiej restauracji. Mam już w głowie pomysł na to, jakie mogą być dalsze losy Panny Młodej. Nie chcę, żeby to było coś idiotycznego. Ta postać zasługuje na coś więcej" - przyznał Tarantino w wywiadzie radiowym.

W pierwszych dwóch odsłonach "Kill Bill" Uma Thurman zagrała Beatrix Kiddo, płatną zabójczynię zwaną Czarną Mambą albo Panną Młodą. Cudem uniknęła śmierci, ale na cztery lata zapadła w śpiączkę. Gdy się z niej wybudziła, przygotowała plan krwawej zemsty na ludziach, którzy próbowali ją zabić.

Daryl Hannah, David Carradine, Uma Thurman i Michael Madsen - bohaterowie filmowego przeboju Tarantino. (Fot. Getty Images)

Po kolei eliminuje członków swojego byłego gangu, a szefa Billa pozostawia "na deser". Za swój popis aktorski Thurman otrzymała dwa Złote Globy (2003, 2004). W filmie grają również David Carradine, Michael Madsen i Daryl Hannah.

Tarantino zdradził, że nowy "Kill Bill" mógłby powstać najwcześniej za trzy lata. Być może najpierw obdaruje wielbicieli swojej twórczości innymi projektami. "Napisałem sztukę i pięcioodcinkowy serial” - wyjawił reżyser, który równie dobrze czuję się w roli scenarzysty.

"Kill Bill" jest hołdem złożonym ukochanym gatunkom filmowym Tarantino: "spaghetti westernom", chińskim filmom sztuki walki i japońskim filmom samurajskim.

Sam reżyser przyznał w jednym z wywiadów, że aby stworzyć "Kill Bill”, "musiał wycisnąć z siebie wszystkie soki, jakie wyssał z kina klasy C w ciągu ostatnich 35 lat”. Reżyser podzielił obraz na rozdziały, każdy jest pomyślany i zrealizowany w klimacie innego gatunku filmowego.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.01.2020
GBP 5.071 złEUR 4.268 złUSD 3.873 złCHF 3.991 zł

Sport


Reklama