Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Syn Pitta i Jolie debiutuje jako artysta. Jego grafiki będą wystawione w Izraelu

Syn Pitta i Jolie debiutuje jako artysta. Jego grafiki będą wystawione w Izraelu
Pax Thien Jolie-Pitt odnosi swoje pierwsze sukcesy w świecie sztuki. (Fot. Getty Images)
Amerykańskie media donoszą, że 19-letni Pax Thien Jolie-Pitt wkracza do świata sztuki. Adoptowany syn gwiazdorskiej pary przygotowuje się obecnie do pierwszej wystawy swoich prac. Tworzone przez niego grafiki będzie można zobaczyć w jednej z galerii w Tel Awiwie. Młody artysta tworzy ponoć pod pseudonimem, bo nie chce korzystać ze sławy swoich adopcyjnych rodziców.
Reklama
Reklama

Choć o rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie rozpisywały się media na całym świecie, zwaśnieni eksmałżonkowie dołożyli wszelkich starań, by chronić prywatność swoich dzieci. I wciąż to robią, bo czytelnicy tabloidów rzadko mają więc okazję poznać szczegóły z życia pociech słynnej pary.

Latem zeszłego roku aktorka zrobiła wyjątek, by pochwalić się osiągnięciem 18-letniej córki Zahary, która dostała się wówczas do prestiżowego żeńskiego collage’u, kolegium sztuk wyzwolonych Spelman College. Szkoła ta należy do grupy uczelni założonych w celu ułatwienia afroamerykańskiej młodzieży dostępu do edukacji.

Teraz media w Stanach donoszą o sukcesie innej pociechy Jolie i Pitta - 19-letniego Paxa Thiena. Pochodzący z Wietnamu adoptowany syn aktorskiej pary coraz śmielej do świata sztuki. Jak informuje serwis PageSix, nastolatek od pewnego czasu zajmuje się tworzeniem grafik.

Cytowane źródło określa prace młodego artysty mianem "abstrakcyjnych dzieł powstających dzięki wykorzystaniu różnorodnych technik cyfrowych". Swoją twórczość Pax zamierza teraz zaprezentować szerszemu gronu odbiorców – przygotowuje się on do wystawy w jednej z galerii sztuki znajdujących się w Tel Awiwie. Ceny jego prac nie zostały na razie ujawnione.

Choć mogłoby się wydawać, że mamy do czynienia z kolejnym "dzieckiem nepotyzmu" – potomkiem znanych osób, który robi karierę dzięki rodzinnym koneksjom – syn hollywoodzkich aktorów nie zamierza wykorzystywać znanego nazwiska. Jak ujawnił informator serwisu, Pax tworzy pod pseudonimem Embtto.

Komentarze
  • Stachu
    24 stycznia, 22:55

    Niech mu sie wiedzie jak najlepiej, ma szczescie, ze zostal adoptowany przez bogaczy

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.02.2023
GBP 5.2571 złEUR 4.6920 złUSD 4.2928 złCHF 4.7023 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama