Menu

Syn Clinta Eastwooda zdradził, jakie aktor ma podejście do obchodzenia urodzin

Syn Clinta Eastwooda zdradził, jakie aktor ma podejście do obchodzenia urodzin
Clint Eastwood to prawdziwa legenda kina. (Fot. PAP/EPA)
Jeden z największych gwiazdorów w Hollywood 31 maja kończy 90 lat. Nie zamierza jednak z tej okazji organizować przyjęcia. Jak w najnowszym wywiadzie przyznał jego syn, Clint Eastwood nie przepada za urodzinami.
Reklama

Clint Eastwood należy do grona najbardziej uznanych aktorów i reżyserów w Hollywood. Wielokrotny zdobywca najważniejszych nagród w branży filmowej – w tym Oscarów, Złotych Globów, nagród BAFTA i canneńskiej Złotej Palmy za całokształt twórczości. Dzisiaj obchodzi okrągłe 90. urodziny. Choć z całą pewnością jest to doskonała okazja do hucznego świętowania, filmowy Brudny Harry podchodzi do kwestii urodzin dość sceptycznie.

Jak w najnowszym wywiadzie zdradził jego syn, zamiast wystawnego przyjęcia, zorganizują rodzinny obiad. "Tata nie przepada za urodzinami i całym tym świętowaniem. Spędzimy ten dzień w gronie rodziny – spokojnie i na luzie. Pewnie po prostu zjemy razem obiad" – kwituje Scott Eastwood w rozmowie z "Access Hollywood". I zaznacza, że sam ma nieco bardziej staroświeckie podejście do obchodzenia urodzin i związanych z nimi tradycji. "Spróbujemy przemycić tort. Choć na pewno nie spotka się to z entuzjastyczną reakcją taty" – dodaje.

Kilka miesięcy temu Eastwood w rozmowie z Ellen DeGeneres przyznał, że stara się nie rozmyślać zanadto o starzeniu. "Czasami wspominam okres dzieciństwa, kiedy spędzałem czas ze swoim dziadkiem. Miał wtedy 90 lat. Myślałem sobie: boże, kto u diabła chciałby żyć tak długo? Cóż, okazuje się, że w istocie chcemy" – mówił ze śmiechem aktor.

Clint Eastwood uznawany jest za jednego z najwybitniejszych amerykańskich aktorów. Na ekranie debiutował w latach 50. Od tego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach, tworząc wyraziste postaci, na ogół małomównych twardzieli i odważnych rewolwerowców. Z sukcesem zajął się także reżyserią. Zdobył cztery nagrody Oscara za filmy "Bez przebaczenia" i "Za wszelką cenę".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama