Menu

Sylwia Grzeszczak powraca

Sylwia Grzeszczak powraca
Najnowszy singiel Sylwii Grzeszczak cieszy się rosnącą popularnością. (Fot. Facebook/Sylwia Grzeszczak)
Rakiety - tak zatytułowany jest najnowszy singiel Sylwii Grzeszczak. Utwór to kandydat do przeboju nadchodzących miesięcy.
Reklama

"Rakiety” to pierwsza solowa kompozycja Grzeszczak od czasu wydania ostatniej studyjnej płyty i jednocześnie utwór, który może zaskoczyć jej wiernych fanów. Z jednej strony jest to piosenka, której nie brakuje charakterystycznego dla Grzeszczak stylu, z drugiej jednak to krok w stronę współczesnego popu.

Dyskografię artystki zamyka wydany w 2016 roku album "Tamta dziewczyna".

W ubiegłym roku Grzeszczak świętowała 10-lecie pracy artystycznej i zagrała serię koncertów w największych obiektach koncertowych w Polsce.

Debiut fonograficzny Grzeszczak zaliczyła w 2008 roku wydaniem albumu studyjnego "Ona i on", który nagrała wspólnie z Liberem. Następnie wydała trzy solowe albumy: "Sen o przyszłości" (2011), "Komponując siebie" (2013) i "Tamta dziewczyna" (2016). Dwa pierwsze albumy uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 2. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. "Tamta dziewczyna" uzyskała status podwójnie platynowej płyty.

Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, jak "Małe rzeczy”, "Sen o przyszłości”, "Pożyczony” oraz "Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Teledysk do piosenki "Tamta dziewczyna" był najpopularniejszym klipem w Polsce w 2016 roku i uzyskał ponad 110 milionów wyświetleń. Singel z tym utworem sprzedał się cyfrowo w nakładzie ponad 200 tys. egzemplarzy, co dało mu status podwójnie diamentowego singla.

W 2014 roku Grzeszczak poślubiła Marcina "Libera” Piotrowskiego. Para doczekała się córki.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.02.2020
GBP 5.129 złEUR 4.302 złUSD 3.977 złCHF 4.054 zł

Sport


Reklama