Menu

Świąteczny zajączek, który narobił zamieszania!

Świąteczny zajączek, który narobił zamieszania!
ASDA opisała produkt jako "wyjątkowy projekt"... (Fot. "The Sun"/screenshot)
Święta, święta i po świętach...
Reklama

W okresie poświątecznym media społecznościowe fascynują się czajniczkiem z sieci sklepów ASDA. I to nie byle jakim.

Dzbanuszek w kształcie królika i w zielonym „sweterku” w paski, rozbawił wszystkich. To niefortunne położenie dzioba do nalewania zaparzonego napoju spowodowało komentarze inernautów.

„Znalazłem czajniczek, który wygląda jak królik z erekcją! Dostępny na przecenie w Asdzie” - napisał jeden z nich. Na Twitterze jeden z użytkowników zażartował: „Bunny jest podekscytowany Wielkanocą”.

Nie popisał się także PR supermarketu, opisując go w następujący sposób: „Utrzymuj swoją herbatę w cieple dzięki czajniczkowi w kształcie królika z naszej kolekcji George Home. Króliczek jest w uroczym sweterku, ale jeśli zamiast ciastka kusić cię będzie maczanie w herbacie marchewki – nie polecamy".

„Niewinne oczy biura prasowego Asdy nie widzą niczego niestosownego w naszym dzbanku, ale cieszymy się z wielkanocnej ekscytacji z tego powodu. Jeśli więc macie słabość do króliczych artykułów gospodarstwa domowego, możecie jeszcze nabyć jeden z czajników za 7 funtów online i w sklepie" - podsumował rzecznik sieci ASDA.
 

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 01.06.2020
GBP 4.922 złEUR 4.420 złUSD 3.968 złCHF 4.140 zł

Sport


Sport

Reklama