Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Specjalne perfumy na książęcy ślub!

Specjalne perfumy na książęcy ślub!
Ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle doczeka się swojej zapachowej wizytówki. (Fot. Thinkstock)
Choć raczej nie będzie nas na najbardziej wyczekiwanej uroczystości roku, ślubie księcia Harryego i Meghan Markle, to wszyscy możemy poczuć, jaki będzie królował tam zapach. Oficjalny perfumiarz brytyjskiej rodziny królewskiej, Floris London, przygotowuje z tej okazji perfumy uniseks.
Reklama

Z okazji uroczystości zaślubin Meghan Markle i księcia Harry'ego, londyński dom perfumeryjny poświęca im specjalną kompozycję zapachową. Floris London zaprezentował już próbkę pachnidła, którego nazwa nie jest jeszcze znana.

Amalia Robles, dyrektor historycznego sklepu marki, udzieliła kilku informacji na temat nowego zapachu. Nad projektem pracowały nosy Nicola Pozzani i Penny Ellis. Do stworzenia nuty bazowej perfum użyte zostały aromaty bergamotki, mandarynek i zapachów morskich, a następnie w nucie serca: kwiatu pomarańczy, wanilii, imbiru i zielonej herbaty. W tle wyróżniają się nuty drzewne, bursztyn i wybór przypraw.

Dom Floris, założony w 1730 roku jest zarządzany przez tę samą rodzinę od dziewięciu pokoleń. Firma posiada królewski przywilej: jest oficjalnym dostawcą perfum dla brytyjskiej rodziny królewskiej od 1820 roku. A jaki jest ulubiony zapach Elżbiety II? White Rose, perfumy, których 100 ml buteleczka jest sprzedawana po 98 euro.

Czy Meghan Markle i Prince Harry wybiorą swoje perfumy na ten wielki dzień? Odpowiedź - 19 maja.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2018
GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

Sport


Reklama