Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Snoop Dogg panicznie boi się... koni!?

Snoop Dogg panicznie boi się... koni!?
Konie wywołują u rapera paniczny lęk. (Fot. Getty Images)
Nicole Kidman przerażają motyle, Adele ma obiekcje do mew, a Orlando Bloom wzdryga się na myśl o świniach. Teraz do grona gwiazd, które przyznały się do awersji do jakiegoś gatunku zwierząt, dołączył Snoop Dogg. Słynny raper dygocze ze strachu przed końmi.

Reklama
Reklama

Nowinę, że Snoop Dogg cierpi na hipofobię, przyniósł najnowszy odcinek programu "Double G News", który ten prowadzi na YouTube. Do swojej przypadłości przyznał się, gdy pojawiająca się w tym odcinku aktorka i komiczka, Tiffany Haddish zwierzyła się mu, że w dzieciństwie marzyła o tym, by mieć własną stadninę koni.

"Strasznie boję się koni. Do tej pory tak mam. Nie wiem dlaczego. Po prostu się ich cholernie boję. Nigdy nie zobaczysz mnie z koniem. Miałem do czynienia ze strusiami, legwanami, wszelkiego rodzaju zwierzętami, ale nie z końmi" – oznajmił Snoop Dogg.

W przełamaniu tej awersji nie pomogła mu też jego żona, Shante Broadus, która przez trzy lata była właścicielką konia. Niemniej raper liczy na to, że w przyszłości uda mu się pokonać fobię.

"Może pewnego dnia ktoś będzie mógł zapoznać mnie z jakimś źrebakiem, osiołkiem lub czymś, przy czym nauczę się przebywać w pobliżu takich zwierząt" - stwierdził.

"Może w poprzednim życiu spadłeś z konia?" – zasugerowała Haddish. Na co muzyk zażartował, że mógł być kiedyś Bezgłowym Jeźdźcem, czyli postacią literacką, która pojawia się nocą, by straszyć wieśniaków.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.12.2023
GBP 5.0458 złEUR 4.3303 złUSD 4.0181 złCHF 4.5913 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama