Menu

Slash zdradził, że Guns N’Roses pracują nad nową płytą!

Slash zdradził, że Guns N’Roses pracują nad nową płytą!
Poprzedni album grupy wyszedł... 12 lat temu! (Fot. PAP)
W rozmowie opublikowanej przez stronę społecznościową festiwalu Gear Fest, Slash stwierdził, że czas blokady społecznej spędza w domu i w studiu muzycznym, gdzie komponuje oraz nagrywa partie gitarowe dla Guns N’ Roses. Dodał też, że dla niego czas izolacji okazał się 'błogosławieństwem'.
Reklama

Wydawało się, że ten hardrockowy zespół odpuścił sobie wydawanie nowych płyt, zadowalając się w ostatnich latach koncertowaniem, sprzedawaniem pamiątek. Poprzedni album z nowymi utworami, "Chinese Democracy" wyszedł bowiem... 12 lat temu!

Teraz Slash, Duff McKagan i Axl Rose wzięli się ostro do roboty. Slash w zasadzie powtórzył to, co wcześniej sygnalizowała żona McKagana. A powiedziała ona w kwietniowym podcaście "Appetite For Distortion": |Guns N'Roses pracują nad nowymi, zabójczymi kawałkami".

Slash dodał, że czasy są szalone i epickie, ale on na rygor dystansu społecznego i odwołanie tras koncertowych nie narzeka. Co więcej, sytuacja ta dla niego okazała się "błogosławieństwem", bo w końcu mógł usiąść i komponować przez nikogo nie popędzany. A do tej pory robił takie rzeczy w locie. "To był dobry okres twórczy, z którego wyniknie coś dobrego" - zapewnił.

Komentarze
  • Czytelnik anonimowy
    6 lipca, 18:30

    O, to Slash znów gra w Guns'n'Roses? A co się stało z tym gościem z wiaderkiem na głowie, co zamiast kostki używał kurczaka do gry na gitarze?

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.08.2020
GBP 4.883 złEUR 4.406 złUSD 3.736 złCHF 4.081 zł

Sport


Sport

Reklama