Menu

Serial "Daybreak": Młodzieżowy "Mad Max"

Serial "Daybreak": Młodzieżowy "Mad Max"
Czy nowy serial Netflixa odniesie sukces? (Fot. Netflix)
Nowy serial Netflixa, Daybreak będzie postapokaliptyczną historią, trochę w stylu filmów Mad Max. Jej bohaterami jest młodzież z kalifornijskiego miasteczka Glendale. W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Matthew Brodericka.
Reklama

Miasteczko Glendale zamieszkują grasujące w okolicy gangi osiłków, grupy gamerów i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej. "Serial to po części saga o samurajach, po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale” – Netflix uchyla rąbka tajemnicy.

Największą gwiazdą w obsadzie "Daybreak" jest Matthew Broderick. Wciela się on w dyrektora liceum Glendale High School. W głównego bohatera, 17-letniego Josha, modelowego nastolatka, wciela się Colin Ford. Josh poszukuje swojej dziewczyny, która zaginęła gdzieś w postapokaliptycznej Kalifornii.

Serial jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem. Rysunkowe dzieło Briana Ralpha prezentuje świat, w którym tajemniczy wirus zamienił wszystkich dorosłych w wygłodniałych, bezmyślnych zombie. Nastolatkowe, którzy rządzą się sami, doprowadzają świat do ruiny.

Ile z tej wizji zostało przeniesione do serialu, będziemy mogli przekonać się od 24 października, gdy produkcja będzie miała premierę. "Daybreak” ma 10 odcinków. Uroczysta premiera serialu odbędzie się 4 października podczas największy konwentu fanów komiksu w Ameryce Północnej - New York Comic Con.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama