Menu

Scena w towarzystwie Toma Cruise'a była "koszmarem"?!

Scena w towarzystwie Toma Cruise'a była "koszmarem"?!
Thandie i Tom - tylko pozornie przyjaciele?... (Fot. Getty Images)
Na szczerość zebrała się Thandie Newton. 47-letnia gwiazda nie ukrywała, że tak sfrustrowanej osoby jak Tom Cruise nie widziala dawno. Gwiazdor pozostał na jej słowa obojętny.
Reklama

Opowieść Thandie Newton dotyczy drugiej części "Mission: Impossible 2", która była realizowana w 2000 roku. Kiedy doszło kręcenia wspólnej sceny na balkonie, aktorowi - wedle słów Thandie Newton - miały puścić nerwy.

"To była scena, w której nie brakowało pirotechniki. Było naprawdę głośno, a Tom był wyraźnie sfrustrowany ogromem obowiązków, z jakimi przyszło mu się zmagać w tamtym czasie i być może podświadomie szukał kogoś, komu tę całą frustrację przekaże" - tłumaczy w wywiadzie dla magazynu "People" specyficzne zachowanie znanego aktora Newton.

"Robiłam wszystko, żeby był bardzo zadowolony ze mnie podczas grania tej sceny. Ale on nie dość, że nie widział moich starań, to jeszcze bardzo epatował niezadowoleniem ze mnie. Ma bardzo dominującą osobowość, więc nie ma możliwości nawet próbować nie być w sferze rażenia jego niezadowolenia"- niemile wspomina współpracę z Tomem Cruisem, aktorka dodając, że naprawdę się go wtedy bała.

"Nie wiem już nawet, czy gorsze było to, że miałam fatalnie napisaną scenę, czy też to, że Tom nie konsultując się z nikim ze współpracowników, zażądał od reżysera, żeby nikt z aktorów podczas kręcenia nie mówił po angielsku, co nie poprawiało ani mojego, ani jego grania" - wyjaśnia Thandie.

Aktorka zresztą słynie z tego, że potrafi zedrzeć ułudę towarzyszącą światu wielkich filmów i wielkich pieniędzy. Po 13 latach intensywnego grania w filmach mówi szczerze o tym, jak zepsuty bywa ten świat od zewnątrz oraz jak bardzo uprzedmiotowione bywają tam kobiety. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama