Menu

Scarlett Johansson znowu jest mężatką!

Scarlett Johansson znowu jest mężatką!
Scarlett z małżonkiem. (Fot. Getty Images)
To trzecie małżeństwo 35-letniej aktorki. Para, która zaręczyła się w maju zeszłego roku, a powiedziała sobie sakramentalne 'tak' w miniony weekend, na bardzo intymnej uroczystości. Oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas pandemii. Informacja o ślubie pojawiła się na profilu instagramowym Meals on Wheels America.
Reklama

Dwukrotnie nominowana do Oscara aktorka nie powzięła tej decyzji pochopnie. Ślub poprzedziły blisko dwa lata randkowania. Dwa nieudane małżeństwa niewątpliwie zasiały w Scarlett Johansson odrobinę sceptycyzmu, co do porywów serca. Ale Colin Jost okazał się nad wyraz wytrwały. Poza tym, jak informuje magazyn "People" parę połączyło podobne, bardzo sarkastyczne poczucie humoru.

Nie była zatem zdziwiona, gdy jej już mąż, tuż po zaręczynach zaprezentował stand-up na imprezie charytatywnej, podczas którego przyznał, że kiedyś bał się małżeństwa. Dlaczego? "Ponieważ za każdym razem, gdy rozmawiałem z kimś, kto właśnie się ożenił lub miał się ożenić, słyszałem: O mój Boże, musisz to zrobić…?" .

Teraz będzie miał okazję przekonać się, ile w tych żartach było prawdy. 38-letni komik, aktor i pisarz, jeszcze nie tak dawno mówił, że boi się utraty osobowości przy charyzmatycznej Scarlett. Weekendowa uroczystość zdaje się świadczyć o tym, że ten strach pokonał.

To jest jego pierwsze małżeństwo. Scarlett była żoną znanego aktora, Ryana Reynoldsa przez dwa lata, a we wrześniu 2017 roku sfinalizowała rozwód z drugim mężem, Romainem Dauraiacem. Z tego związku ma córkę, 4-letnią Rose. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.11.2020
GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

Sport


Sport

Reklama