Menu

Ryan Reynolds też zachęca do pozostawania w domach

Ryan Reynolds też zachęca do pozostawania w domach
Ryan Reynolds apeluje do Kanadyjczyków, by zostali w domach. (Fot. Getty Images)
Nie zawiódł fanów Ryan Reynolds, który dołączył do grona gwiazd zachęcających do pozostawania w domach na czas trwania pandemii koronawirusa. Popularny aktor zrobił to jednak w oryginalny sposób.
Reklama

"Kolejna ważna wiadomość od ważnego celebryty. Rozprzestrzeniajmy dobre rady, a nie wirusa” – napisał Reynolds, dołączając do twitterowego wpisu nagranie wideo. Aktor został nominowany do szerzenia świadomości na temat koronawirusa przez premiera Kanady, Justina Trudeau. Szef kanadyjskiego rządu opublikował podobne nagranie, w którym oznaczył Reynoldsa i Michaela Buble’a oraz rozpoczął akcję otagowaną #PlankTheCurve, czyli dosłownie: spłaszczyć krzywą (zachorowań).

„Dziękuję premierze Trudeau. Musimy współpracować, aby zmniejszyć liczbę zachorowań i walczyć z wirusem COVID-19. Wszyscy wiemy, że w czasach kryzysu to właśnie na celebrytów możemy liczyć najbardziej. To oni pomogą nam przetrwać to wszystko. Zaraz po pracownikach medycznych, osobach, które pierwsze zjawiają się na miejscu zdarzenia, ludziach pracujących dla ważnych służb, pingpongistach, manekinach – one radzą sobie świetnie – wymyślonych przyjaciołach z dzieciństwa oraz czterystu innych rodzajach ludzi. Słuchajcie! Zostańcie w domach, trenujcie trzymanie dystansu od innych, myjcie ręce. Razem to przetrwamy” – zapewnia Reynolds.

Seth Rogen podjął wyzwanie... (Fot. Getty Images)

Aktor nominował do udziału w akcji trzech innych Kanadyjczyków - Stevena Page’a, swojego brata Terry’ego z Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej oraz Setha Rogena.

Rogen odpowiedział już na nominację Reynoldsa. Aktor, o którym ostatnio było głośno z powodu jego komentarzy odnośnie musicalu "Koty”, opublikował swoje wideo na Twitterze.

"Przebywam właśnie w moim bunkrze, gdzie właśnie wykończyłem ostatnią rolkę zachomikowanego papieru toaletowego. Nagrywam to wideo, bo Ryan Reynolds nominował mnie do rozpowszechnienia apelu do wszystkich Kanadyjczyków, aby pomogli spłaszczyć krzywą zachorowań. Zostańcie w domach, myjcie ręce, nie wychodźcie. Są gorsze rzeczy, o które można by was prosić” – zaapelował Rogen, nominując trzech kolejnych Kanadyjczyków.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.11.2020
GBP 5.028 złEUR 4.471 złUSD 3.763 złCHF 4.130 zł

Sport


Sport

Reklama