Menu

Rośnie następczyni Jennifer Lopez?

Rośnie następczyni Jennifer Lopez?
Emme pojawiła się na scenie dwa razy i zaśpiewała z mamą. (Fot. Getty Images)
W przerwie finałowego meczu o mistrzostwo ligi futbolu amerykańskiego, czyli Super Bowl, publiczność rozpalił występ Jennifer Lopez i Shakiry. Ale świat mówi też o niespełna 12-letniej córce Lopez, Emme, która zaśpiewała wspólnie z mamą.
Reklama

Emme pojawiła się na scenie dwa razy. I zaśpiewała fragmenty dwóch przebojów - hit swojej mamy "Let's Get Loud" oraz szlagier z repertuaru Bruce’a Springsteena "Born in the USA". Oba utwory wykonała w duecie z Lopez, a Shakira akompaniowała im na perkusji. Emme była na pierwszym planie raptem przez minutę, ale to wystarczyło, by media oszalały na jej punkcie. "Rośnie mała J.Lo!" – pojawiały się komentarze w sieci.

Tegoroczny koncert w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo ligi futbolu amerykańskiego został okrzyknięty najlepszym show w historii Super Bowl. (Fot. Getty Images)

Emme muzykę ma w genach. Gwiazdą estrady jest nie tylko jej mama, ale również tata, czyli król latynoskich ballad Marc Anthony. Muzyk był mężem Lopez od 2004 do 2014 roku. Ma z nią dwoje dzieci - Emme oraz jej brata-bliźniaka, Maximiliana. 22 lutego rodzeństwo skończy 12 lat.

Dziewczynka od kilka lat towarzyszy mamie na próbach. W ubiegłym roku Lopez pochwaliła się nagraniem, na którym jej córka spontanicznie śpiewa piosenkę Alicii Keys "If I Ain't Got You". Podzieliła się też w mediach społecznościowych filmikiem z koncertu w Los Angeles, podczas którego śpiewa w duecie ze swoją córką piosenkę "Limitless".

Lopez w wywiadach często wspomina, że Emme podśpiewywała sobie już w kołysce i że muzyka od zawsze dawała jej radość. "Nie wiem, czy pójdzie w moje ślady, ale na pewno ma naturalny talent" – stwierdziła J.Lo. Zauważyła również, że dziewczyna ma głos podobny do swojego ojca.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.04.2020
GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

Sport


Reklama