Menu

Rodzina Arnolda Schwarzeneggera miała mu za złe polityczne ambicje

Rodzina Arnolda Schwarzeneggera miała mu za złe polityczne ambicje
Arnie do dzisiaj cieszy się ogromną sympatią widzów na całym świecie, a w USA - popraciem wyborców. (Fot. PAP/EPA)
'Wszyscy powinni wiedzieć, jak bardzo nienawidziliście mojej kariery politycznej' - przyznał Arnold Schwarzenegger w rozmowie ze swoją córką Katherine w trakcie jej programu na Instagramie 'BDA Baby'. Aktor wyznał, że rodzina nie popierała zmiany jego profesji i nowej roli, gubernatora Kalifornii, którą pełnił w latach 2003-2011.
Reklama

"Myślę, że przywykliście do tego, co robiliśmy, kiedy byłem na planie filmowym" – dodał, wyjaśniając, że za czasów swojej filmowej kariery, gdy tylko był na planie, dzieci były odbierane ze szkoły przez kierowcę i zabierane do jego przyczepy, gdzie spędzały czas odrabiając pracę domową i oglądając, jak ich tata kręci kolejne ujęcia.

"Kiedy rozpocząłem swoją karierę gubernatora pamiętam, jak powiedziałaś: Tato nienawidzę twojej pracy, wszyscy biegają tu w czarnych garniturach i krawatach, wszystko jest takie poważne, na planie było o wiele fajniej" – wspomniał aktor.

Katherine wspominając swoje dzieciństwo nienawidziła jeszcze jednej rzeczy – obowiązków domowych do wykonywania których byli zobligowani. Sam aktor przyznał, że zawsze zależało mu na tym, aby dzieci nauczyły się odpowiedzialności i pracowitości, chociażby wykonując takie obowiązki w domu jak pranie, dbanie o porządek czy ścielenie łóżek.

"Dorastając, zawsze byłam wściekła, że musiałam robić takie rzeczy, czułam, że byliśmy jedynymi dziećmi w LA, które wykonywały takie obowiązki. Teraz, kiedy sama jestem mamą, doceniam wartość tego i wielokrotnie w rozmowach sama zapewniam, że zamierzam robić dokładnie to samo" – przyznała 31-latka, która prywatnie jest żoną aktora Chrisa Pratta. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.07.2021
GBP 5.3681 złEUR 4.5731 złUSD 3.8410 złCHF 4.2444 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama