Menu

"Rodzina Addamsów" z głosami gwiazd!

"Rodzina Addamsów" z głosami gwiazd!
Od lewej: Finn Wolfhard, Nick Kroll, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz i Snoop Dogg. (Fot. Getty Images)
Charlize Theron, Snoop Dogg, Bette Midler i inne gwiazdy użyczyły swoich głosów w animowanej wersji filmu 'Rodzina Addamsów'. Zwiastun filmu pojawił się w sieci. Polska premiera - 25 października.
Reklama

W animowanej wersji "Rodziny Addamsów" Charlize Theron użycza głosu Mortici Addams, Oscar Isaac wciela się w Gomeza Addamsa, a Chloe Grace Moretz - w Wednesday Addams.

Dodatkowo w filmie pojawią się Finn Wolfhard (Pugsley Addams), Nick Kroll (wujek Fester), Bette Midler (babcia) oraz Allison Janney (Margaux Needler).

Z kolei Snoop Dogg nie tylko użyczył swojego głosu filmowemu kuzynowi To, ale i nagrał we współpracy z Migos, Karol G i Rock Mafia utwór "My Family", na potrzeby animacji. Piosenkę "Haunted Heart" nagrała natomiast Christina Aguilera.

Za reżyserię odpowiadają Conrad Vernon i Greg Tiernan. Scenariusz napisał Matt Lieberman.

Charlize Theron użycza głosu Mortici Addams. (Fot. Getty Images)

Film przedstawi historię upiornego rodu, powołanego do życia przez rysownika Charlesa Addamsa. Cykl komiksów o przygodach strasznej rodzinki ukazywał się w latach 1938-1988 na łamach magazynu "The New Yorker".

Addamsowie to rodzina masochistów, sadystów i potworów. Mieszkają na bagnach w ogromnym, zapuszczonym dworze. Ich dom pełen jest narzędzi tortur, ukrytych przejść i pułapek.

Mimo to filmy i komiksy o Addamsach nie są horrorami, ale parodiami horrorów, pełnymi czarnego humoru i zabawnych scen. Addamsowie są w gruncie rzeczy kochającą się rodziną...

Z sukcesem na duży ekran opowieść o rodzinie Addamsów przeniósł w 1991 roku reżyser Tim Burton. W pełnometrażowym filmie główne role zagrali Raul Julia, Anjelica Huston i Christina Ricci.

Film doczekał się kontynuacji w 1993 i w 1998 roku. W latach 60. powstał też serial, w którym Gomeza grał John Astin.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 13.08.2020
GBP 4.865 złEUR 4.401 złUSD 3.718 złCHF 4.089 zł

Sport


Sport

Reklama