Menu

Robbie Williams choruje na koronawirusa w rajskim otoczeniu

Robbie Williams choruje na koronawirusa w rajskim otoczeniu
Pojechał na wakacje i... zachorował! (Fot. PAP/EPA)
Brytyjski piosenkarz podczas wakacji na karaibskiej Wyspie Świętego Bartłomieja dowiedział się, że ma koronawirusa. Przez dwa tygodnie musi izolować się w luksusowej willi, którą tam wynajął. Przedłużenie wakacji będzie go słono kosztować, bo wynajem tej rezydencji to koszt ponad pół miliona złotych za tydzień.
Reklama

Większość czasu pandemii muzyk spędził wraz z żoną i czworgiem dzieci w swoim domu w Los Angeles. Przed koronawirusem ukrywał się też w szwajcarskich górach. Natomiast Boże Narodzenie Williamsowie spędzili w Londynie. Tam nie zagrzali długo miejsca, bo 28 grudnia udali się na Karaiby, na wyspę St. Barts. Niespodziewanie musieli jednak przedłużyć swoje wakacje w tym raju na ziemi. Przyczyną tego jest to, że – jak donosi dziennik "The Sun" - u Robbiego zdiagnozowano Covid-19.

Muzyk jest na przymusowej dwutygodniowej izolacji. Przebywa w willi, której wynajem pochłania 106 tys. funtów tygodniowo, czyli ponad pół miliona złotych. "Nie jest to najgorsze miejsce na świecie do odbywania kwarantanny, chociaż Robbie nie może wychodzić na plażę" – mówi informator "The Sun". W tym samym domu jest również jego rodzina. Brytyjskie media nie precyzują, czy u jego bliskich również wykryto koronawirusa.

W ostatnich miesiącach Williams zmagał się też z innym problemem zdrowotnym. Z powodu bogatej w ryby diety zatruł się rtęcią i arsenem. Uratowała go żona, wysyłając go na badanie krwi.

St. Barts to terytorium zależne Francji leżące w archipelagu Małych Antyli. Wyspa słynie z białego piasku i pięknych raf koralowych. To najdroższe miejsce na całych Karaibach. Port w jej stolicy, Gustavii, przypomina te w Saint-Tropez czy Cannes.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.02.2021
GBP 5.237 złEUR 4.514 złUSD 3.694 złCHF 4.077 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama