Menu

Rekordowy duet Zedda i Katy Perry

Rekordowy duet Zedda i Katy Perry
Katy Perry wciąż dostarcza nowe hity... (Fot. Getty Images)
DJ i producent muzyczny Zedd nagrał w duecie z Kate Perry utwór 365. Wideo w trzy dni po opublikowaniu obejrzało ponad 11 mln fanów...
Reklama

"Katy i ja znamy się od jakiegoś czasu. Minionego lata koncertowaliśmy razem w Australii. Wtedy zaczęliśmy wspólnie pracować nad piosenkami" - wspomina Zedd.

"Po zakończonej trasie nie przerwaliśmy tego procesu i wtedy narodził się pierwszy pomysł na '365'. Kiedy skończyliśmy utwór, wiedzieliśmy, że mamy coś wyjątkowego. Uwielbiam głos Katy w tym kawałku" - dodał DJ.

"Cieszę się, że mogłam współpracować z tak utalentowanym, a zarazem skromnym człowiekiem" - skomentowała wspólne nagranie Perry.

Laureat Grammy i autor licznych przebojów Zedd oraz światowa supergwiazda Katy Perry szykują się teraz na podbój list przebojów. Ich najnowsza propozycja opatrzona została futurystycznym teledyskiem, który wyreżyserował Warren Fu.

Zedd, właściwie Anton Igoriewicz Zasławski, to urodzony w Saratowie DJ i producent muzyczny. Gdy miał trzy lata, jego rodzina wyemigrowała do Niemiec. Jego twórczość to głównie electro house, ale jest ona również przepełniona wpływem gatunków takich jak progressive house i dubstep. Tworzy w programie Cubase.

To pierwszy singiel Zedda w 2019. Wcześniej zaprezentował swój remiks „Lost in Japan” Shawna Mendesa, „Happy Now” z Elley Duhé oraz „The Middle” z Marren Morris i Greyem. Za ten ostatni utwór Zedd otrzymał 3 nominacje do Grammy. 

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.06.2020
GBP 4.919 złEUR 4.386 złUSD 3.912 złCHF 4.064 zł

Sport


Sport

Reklama