Menu

Przed szumem medialnym uciekła do Afryki...

Przed szumem medialnym uciekła do Afryki...
Ewa Kasprzyk chciała uciec przed szumem medialnym... (Fot. Facebook/Ewa Kasprzyk)
Kiedy Patryk Vega wrzucał do sieci kolejne soczyste fragmenty filmu Polityka, które wywoływały dyskusje w sieci, odtwórczyni roli pani premier, Ewa Kasprzyk, żyła zupełnie innymi sprawami. Wraz z córką wypoczywała na łonie afrykańskiej przyrody.
Reklama

Ewa Kasprzyk wraz z córką Małgorzatą, która jest piosenkarką, spędziły wakacje w sąsiadujących ze sobą Mozambiku i RPA. Tam upłynął im sierpień i początek września. „Wróciłam dopiero na dzień przed premierą Polityki” – przyznaje aktorka. Kasprzyk myślami jest chyba ciągle na sawannie, bo na uroczysty pokaz filmu założyła botki w lamparcie cętki.

„W Afryce ominął mnie szum medialny związany z promocją Polityki. Na moje odcięcie się od świata wpływ miało też to, że zgubiłam telefon. Żyłam przyrodą i dzikimi zwierzętami” – przyznaje Kasprzyk. Aktorka mogła też oddawać się jodze i medytacji.

Gdyby nagle dostała telefon z kręgów władzy z propozycją objęcia ważnego stanowiska, na pewno nie porzuciłaby swojego cygańskiego życia dla politycznej kariery.

Ewa Kasprzyk wcieliła się w rolę pani premier... (Fot. Mat. prasowe/Vega Investments)

„Polityka jest czymś brudnym, okropnym. Nasz świat artystów też jest dziwny, ale chyba nie jest aż tak ciężki, jak świat polityki. Bycie rządzącym to szalona odpowiedzialność” – stwierdza Kasprzyk.

Co innego zostać politykiem na ekranie. W filmie Vegi aktorka kreuje postać Jadwigi, która porzuca spokojnie życie na wsi u boku męża, kiedy dostaje propozycję bycia premierem. Jej historia w dużym stopniu jest odbiciem kariery Beaty Szydło.

Kasprzyk dla roli gotowa była na chwilę porzucić swój kobiecy i odważny styl ubierania się. Przywdziała niebieską garsonkę, z przypiętą broszką. „W życiu prywatnym nienawidzę garsonek” – dystansuje się od swojej postaci. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama