Menu

Powstanie film o Michaelu Jacksonie!

Powstanie film o Michaelu Jacksonie!
Powstanie kolejny film, którego bohaterem będzie Michael Jackson... (Fot. Getty Images)
Producent nagrodzonego czterema Oscarami filmu 'Bohemian Rhapsody' Graham King, nabył prawa do biografii Michaela Jacksona. Wiadomo, że scenariusz do filmu fabularnego napisze John Logan, autor m.in. 'Aviatora'.
Reklama

Graham King ma na koncie produkcję nie tylko "Bohemian Rhapsody", ale także takich filmów jak "Hugo i jego wynalazek" czy "Infiltracja". Scenariusz do filmu fabularnego o Jacksonie napisze John Logan, z którym Graham King pracował przy "Aviatorze".

Na temat biografii nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że mają być w niej poruszone także wątki związane z molestowaniem, o które od lat oskarżany był wokalista. Rozmowy ze studiami rozpoczną się po przygotowaniu wstępnej wersji scenariusza.

Dotychczas powstały o Jacksonie filmy dokumentalne, m.in. amerykańskiego reżysera Spike’a Lee zatytułowany "Michael Jackson's Journey from Motown to Off the Wall". Dokument opowiada o drodze artysty od jego dzieciństwa w domu w Motown i historii zespołu "Jackson 5" i jego współpracy z producentem Quincym Jonesem.

Od lewej: Tito, Joseph(ojciec), Michael, Randy, Jackie, Jermaine and Marlon w Los Angeles, 1972 roku. (Fot. Getty Images)

Reżyser, aby wzbogacić film, wprowadził doń rozmowy z rodzicami Michaela Jacksona, jego bratem Marlonem oraz piosenkarzem i producentem Pharrellem Williamsem, a nawet z koszykarzem Kobe Bryantem.

Z kolei w dokumencie HBO "Leaving Neverland", który został nagrodzony Emmy, o molestowanie oskarżają Michaela Jacksona jego byli fani, którzy jako dzieci przebywali na ranczo Neverland.

The Jackson brothers and their father Joseph pose for a portrait in the backyard of their home, Los Angeles, 1972. From left to right, Tito Jackson, Joseph Jackson, Michael Jackson (1958 - 2009), Randy Jackson, Jackie Jackson, Jermaine Jackson and Marlon Jackson.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.02.2020
GBP 5.085 złEUR 4.310 złUSD 3.941 złCHF 4.055 zł

Sport


Reklama