Menu

Ozzy Osbourne znalazł własny sposób na izolację. Kosmiczny!

Ozzy Osbourne znalazł własny sposób na izolację. Kosmiczny!
Ozzy w kosmosie? To podobno jeszcze możliwe... (Fot. PAP)
Książę Mroku opublikował na Twitterze swoje zdjęcie, na którym pozuje w skafandrze kosmicznym na tle kuli ziemskiej. Do fotografii dodał informację, że to jego sposób na utrzymanie wymaganego teraz dystansu od ludzi.
Reklama

Jako pierwsi skomentowali jego wpis... pracownicy NASA. "Do zobaczenia, Ozzy. Może… to jest jeszcze do zrobienia” - napisali.

Ozzy Osbourne, który w grudniu skończył 71 lat, na początku tego roku odwołał swoje amerykańskie koncerty. Nie z powodu koronawirusa – bo wtedy w Stanach mało kto jeszcze przejmował się zarazą – a dlatego, że zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Muzyk oświadczył wtedy, że w związku z tym nie może zagwarantować, że będzie w formie.

Wpis artysty z kosmicznym zdjęciem wywołał falę ciepłych komentarzy. Odezwała się również agencja, organizująca ekskluzywne bilety VIP, których posiadacze mogą wejść do garderoby, zrobić sobie selfie z gwiazdą, wręczyć mu osobisty upominek. Zapewniła przy tym, że koncerty Ozzy’ego na przełomie października i listopada w Wielkiej Brytanii i w Niemczech ciągle są aktualne.

Agencja NASA odezwała się, bo po pierwsze na wspomnianym zdjęciu Ozzy ma na sobie jej skafander, a też kilka lat temu odwiedził ze swoim synem Jackiem Osbourne'em centrum załogowych lotów kosmicznych NASA w Houston: Johnson Space Center. I dlatego, że w czasie pandemii NASA propaguje odwiedzanie swojej interaktywnej strony. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2020
GBP 4.983 złEUR 4.438 złUSD 4.050 złCHF 4.171 zł

Sport


Sport

Reklama