Menu

Oto dość intymne wyznanie Katy Perry...

Oto dość intymne wyznanie Katy Perry...
Katy, może nie wszystko trzeba tak szczerze wyznawać publicznie?... (Fot. PAP/EPA)
Piosenkarka jest jurorką 19. edycji 'Amerykańskiego Idola'. W ostatnim odcinku programu, komentując występ jednej z uczestniczek, pozwoliła sobie na zaskakujące wyznanie. Stwierdziła, że od kiedy została mamą – jej córka Daisy Dove przyszła na świat w sierpniu 2020 r. - z braku czasu przestała golić nogi.
Reklama

Katy Perry w bardzo oryginalny sposób wyraziła swój zachwyt występem Cassandry Coleman. "Jako świeżo upieczona mama nie mam zbyt dużo czasu, więc dałam sobie spokój z depilowaniem nóg. Kiedy śpiewałaś, włosy na moich nogach urosły o półtora cala. Miałam dreszcze na całym ciele. To było niesamowite" – stwierdziła jurorka, wprawiając w zdumienie ekipę i uczestników programu. Piosenkarka nie poprzestała na tym i "wyłożyła nogi" na stół jurorski.

To nie pierwszy raz, gdy Perry pozwoliła sobie w "Idolu" na odważne zagranie. Niedawno zademonstrowała widzom, że sukienka, którą miała podczas nagrywania odcinka, jest skonstruowana w taki sposób, że łatwo może odsłonić piersi, by karmić dziecko. Na tym się nie kończą jej "prowokacje". Kilka dni po urodzeniu córki pokazała się samej w bieliźnie – praktycznej, acz niezbyt urodziwej.

Ojciec jej córki, znany z "Piratów z Karaibów" Orlando Bloom, z którym jest zaręczona, zachowuje się w mediach bardziej dyskretnie. Aczkolwiek ostatnio, zapytany przez reportera "Guardiana", jak często uprawia seks, odparł, że "za mało, bo właśnie urodziło się nam dziecko". 

Komentarze
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.04.2021
GBP 5.3937 złEUR 4.5933 złUSD 3.8986 złCHF 4.1428 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama