Menu

Nowa gwiazda wybiegów mody!

Nowa gwiazda wybiegów mody!
ego ekspresyjny wygląd i zdecydowane podejście zachwyciły wszystkich. (Fot. Instagram/Leon Dame)
To odkrycie tegorocznego Tygodnia Mody w Paryżu: 20-letni model Leon Dame, paradujący w pokazie Maison Margiela. Przystojny model chodzi po wybiegu charakterystycznie pochylony i skupia uwagę swoim przejmującym spojrzeniem.
Reklama

Leon Dame atakuje sieci społecznościowe, rekordy popularności biją jego zdjęcia i filmiki z pokazów. Przykuwa uwagę swoim pochylonym chodem i przenikliwym spojrzeniem, które zaoferował na zakończenie pokazu mody Maison Margiela na wiosnę-lato 2020.

Koniecznie trzeba to zobaczyć na jego Instagramie. Leon Dame jest uważany za gwiazdę pokazu Maison Margiela wiosna-lato 2020, prezentowanego w Grand Palais podczas Paris Fashion Week.

Ku zaskoczeniu wszystkich, 20-letni niemiecki model zamknął pokaz inspirowany starą Europą w wybuchowy sposób. Ubrany w płaszcz z wojskowymi akcentami, z marynarskim kołnierzem, do tego poruszający się w wysokich butach z zawrotnymi obcasami, top model nie wahał się użyć swojego "kołysanego chodu" na wybiegu.

A na obcasach radził sobie zaskakująco dobrze. Był dynamiczny, pewny siebie, niepokojący. Publiczność na pokazie - zachwycona.

Na obcasach radził sobie zaskakująco dobrze. (Fot. Getty Images)

Jego ekspresyjny wygląd i zdecydowane podejście zachwyciły gości, którzy rzucili się do telefonów, aby uwiecznić tę całkowicie surrealistyczną scenę. Nie trzeba było długo czekać, aby Instagram, Twitter i Facebook rozgrzały się do czerwoności. Setki filmów i ta sama chwila z pokazu...

Ale nie było to całkowicie zaplanowane. "Miałem już coś na myśli, ale dużo pracowałem podczas prób z Patem Bogusławskim dzień przed pokazem" - przyznał model.

Leon Dame nie jest nowicjuszem na Fashion Week. Ten entuzjasta saksofonu zadebiutował na wybiegu w 2015 roku podczas parady Sacai wiosną i latem 2016. 

Komentarze
  • O kurcza... xD
    2 października 2019, 05:37

    Ola bogaaa xD

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama