Menu

Nieoczekiwana kreacja na rozdaniu nagród BAFTA

Nieoczekiwana kreacja na rozdaniu nagród BAFTA
Daisy May Cooper w niezapomnianej kreacji... (Fot. Getty Images)
Wyłoniono laureatów telewizyjnych nagród BAFTA 2019. Statuetki wręczane są przez Akademię Brytyjską najlepszym produkcjom małego ekranu., Wśród zwycięzców znalazły się tytuły Obsesja Eve, Patrick Melrose czy Sukcesja; aktorsko triumfowali m.in. Jodie Comer, Benedict Cumberbatch i Ben Whishaw.
Reklama

W weekend poznaliśmy zwycięzców brytyjskich telewizyjnych nagród BAFTA 2019. W poszczególnych kategoriach triumfowali m.in.: Najlepszy serial dramatyczny: "Obsesja Eve"; Miniserial: "Patrick Melrose"; Serial komediowy: "Sally4Ever"; Aktorka pierwszoplanowa: Jodie Comer, "Obsesja Eve"; Aktor pierwszoplanowy: Benedict Cumberbatch, "Patrick Melrose"; Aktorka drugoplanowa: Fiona Shaw, "Obsesja Eve"; Aktor drugoplanowy: Ben Whishaw, "Skandal w angielskim stylu"; Występ w programie rozrywkowym: Lee Mack, "Would I Lie To You?"; Program reality show: "I’m a Celebrity... Get Me Out of Here!"; Program rozrywkowy: "Britain’s Got Talent".

Jodie Comer i Benedicyt Cumberbatch w nowej fryzurze. (Fot. Getty Images)

Oczywiście, jak na wielkie gale przystało, nie zabrakło zjawiskowych i widowiskowych kreacji. Nagrodzona za rolę pierwszoplanową, aktorka Jodie Comer miała na sobie powłóczystą, asymetryczną kreację w kolorze fuksji. Kreacja odkrywała jedno ramię, ale też miała pelerynę, bardzo trendy w ostatnim czasie. Z kolei Fiona Shaw postawiła na kobaltową suknię z mocno odsłoniętymi ramionami.

Benedict Cumberbatch, nagrodzony za pierwszoplanową rolę męską, zaskoczył nową fryzurą: w krótko obciętych włosach trudno upatrywać dawnego "Sherlocka" z bujnymi i niesfornymi lokami...

Wielkie gale są pretekstem dla gwiazd, aby pokazać się w wyjątkowych kreacjach. W myśl zasady: "nieważne jak mówią, byleby mówili" wybierała swą tegoroczną stylizację Daisy May Cooper (aktorka zdobyła nagrodę BAFTA TV w 2018 r. za najlepszy występ komediowy za rolę Kerry Mucklowe w serialu BBC Three "This Country"). Była to ni mniej ni więcej, tylko czarna suknia z trenem, ale w ten tren wkomponowane były elementy żywcem wyciągnięte ze... śmietnika: butelki, puszki, odpadki, itp. Na głowie aktorki widniał kapelusz przypominający wieko od kubła na śmieci, siedział na nim gołąb, a obok były skorupki z jaj i zużyta torebka po herbacie ekspresowej. Za torebkę posłużył miniaturowy kosz na śmieci. Jeśli to miał być głos w obronie środowiska, gratulujemy pomysłu i odwagi! 

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.06.2020
GBP 4.956 złEUR 4.444 złUSD 3.922 złCHF 4.095 zł

Sport


Sport

Reklama