Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Niemcy: Kierowca miał polskie prawo jazdy z datą 32 sierpnia

Niemcy: Kierowca miał polskie prawo jazdy z datą 32 sierpnia
Szybko potwierdzono, że prawo jazdy jest fałszywe. (Fot. Dortmund Polizei)
Mężczyzna zatrzymany w Dortmundzie do kontroli z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości wylegitymował się policjantom polskim prawem jazdy z datą, która skłoniła funkcjonariuszy do zainteresowania się nim bliżej. Owa data to 32 sierpnia 2017.
Reklama

"Ponieważ, o ile wiadomo, taka data nie istnieje także w polskim kalendarzu, funkcjonariusze przystąpili do dalszych czynności sprawdzających" - poinformowała policja w oświadczeniu.

Szybko potwierdzono, że prawo jazdy było fałszywe, co zresztą od początku nie budziło wątpliwości. Okazało się też, że samochód był od miesięcy wyrejestrowany.

Policja poinformowała o skonfiskowaniu "genialnie podrobionego prawa jazdy i samochodu". Oświadczenie zilustrowano zdjęciem owego prawa jazdy, z zaczernionymi danymi osobowymi.

Na 56-letniego mężczyznę, mieszkańca Essen (Nadrenia Północna-Westfalia), oprócz mandatu za przekroczenie prędkości i jazdę wyrejestrowanym samochodem czeka teraz śledztwo w związku z podejrzeniem sfałszowania dokumentu.

 

Komentarze


  • Ja tez bylem zdziwiony
    9 marca, 09:19

    jak w 39' mordowali ludzi te szwabskie zwierzeta a w 2019 mowia ze obozy byly polskie. to jest czlowieczestwo wg niemieckich psow. Wszystko co niemieckie ma troche ze zwierzecego punktu widzenia swiata.

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.09.2019
GBP 4.895 złEUR 4.342 złUSD 3.932 złCHF 3.950 zł

Sport


Reklama