Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Nicolas Cage i Joel Kinnaman gwiazdami thrillera "Sympathy for the Devil"

Nicolas Cage i Joel Kinnaman gwiazdami thrillera "Sympathy for the Devil"
Znakomity Joel Kinnaman znany jest m.in. z "kosmicznego" serialu "For All Mankind". (Fot. Michael Kovac/Getty Images for IMDb)
W Las Vegas trwają zdjęcia do nowego filmu Yuvala Adlera zatytułowanego 'Sympathy for the Devil'. W rolach głównych wystąpią w nim Nicolas Cage oraz Joel Kinnaman.
Reklama
Reklama

Bohaterem filmu "Sympathy for the Devil" będzie "Kierowca" (Kinnaman), który zabiera na jeden z kursów "Pasażera" (Cage). Wkrótce orientuje się, że znalazł się w samym środku gry w kotka i myszkę, a zwyczajny kurs zamienia się w jazdę bez trzymanki – jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły filmu Adlera podanym przez portal Variety.

Autorem scenariusza filmu "Sympathy fot he Devil" jest Luke Paradise, dla którego jest to jeden z kilku filmów, nad których scenariuszami aktualnie pracuje. Producent filmu, firma Capstone Global będzie szukać chętnych do zakupu praw do jego dystrybucji podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Toronto.

Nicholas Cage znów zapracowany... (Fot. Sonia Recchia/Getty Images for Diageo World Class Canada and Audi Canada)

"Nasz film to prawdziwa gratka, w której zagra dwójka wyśmienitych aktorów. Uznany reżyser Yuval Adler zebrał znakomitą obsadę, a do filmu wniesie teraz swoją unikalną wizję, która sprawi, że widzowie na całym świecie nie oderwą się od ekranu" – zapewnia producent filmu, Allan Ungar wspominając o reżyserze, którego debiut fabularny, film "Betlejem" zdobył nagrodę na Festiwalu Filmowym w Wenecji, by później zgarnąć sześć "izraelskich Oscarów" i być kandydatem Izraela do nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Nicolas Cage, którego kariera w ostatnich miesiącach wróciła po latach na właściwe tory, jest aktualnie bardzo zapracowanym aktorem. Oprócz udziału w filmie Adlera zakończył zdjęcia do czterech innych produkcji: "Renfielda", w którym wciela się w postać Draculi oraz filmów "Butcher’s Crossing", "The Retirement Plan" oraz "The Old Way".

Z kolei Joel Kinnaman ukończył zdjęcia do nowego filmu Johna Woo zatytułowanego "Silent Night", wystąpi też w czwartym sezonie popularnego serialu platformy Apple TV+ "For All Mankind". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.09.2022
GBP 5.4331 złEUR 4.8637 złUSD 5.0328 złCHF 5.1200 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama