Menu

Nick Cave przygotował dla fanów niespodziankę

Nick Cave przygotował dla fanów niespodziankę
Wokalista lubi zaskakiwać... (Fot. PAP/EPA)
Artysta wrócił do londyńskiego Alexandra Palace - miejsca, które 15 lat temu wypełniło się po brzegi jego fanami. Tym razem wystąpił sam. Akompaniował sobie na fortepianie. W pustej przestrzeni. Wszystko to już się zdarzyło, ale bilety na koncert dopiero trafiły do sprzedaży.
Reklama

Cave zrobił dokładnie to, czego można się było po nim spodziewać. Przetworzył twórczo doświadczenie izolacji społecznej, a przy okazji przemieszał przeszłość z przyszłością. Zgodnie z wymogami sanitarnymi zagrał do pustych ścian i solo.

Występ nie był jednak transmitowany, bo Cave postanowił udostępnić go online tylko raz - 23 lipca o godzinie 20:00 Brytyjskiego Czasu Letniego (21:00 w Polsce) tym, którzy kupią bilet. Widzowie nie będą mogli nagrania zatrzymać, przewinąć do przodu ani do tyłu.

Cave zawiadomił, że koncert zawiera piosenki z ostatnich lat, w tym kilka rarytasów "które większość fanów usłyszy po raz pierwszy". Bilet kosztuje 16 funtów (zakup poprzez stronę www artysty). Koncert nosi tytuł: "Idiot Prayer".

W tym roku zespół Nick Cave and The Bad Seeds miał wystąpić w hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice. Koncert przeniesiono na 10 maja 2021 r.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.08.2020
GBP 4.903 złEUR 4.412 złUSD 3.756 złCHF 4.101 zł

Sport


Sport

Reklama