Menu

Natalie Portman podzieliła się przepisem na danie i anegdotą o swoim debiucie

Natalie Portman podzieliła się przepisem na danie i anegdotą o swoim debiucie
Natalie Portman jako nastolatka zagrała w "Leonie zawodowcu". Na zdjęciu Portman i Jean Reno. (Fot. Getty Images)
Filmik, na którym amerykańska aktorka pokazuje, jak przygotowuje we własnej kuchni ulubioną sałatkę stał się hitem sieci. Nie tylko dlatego, że widok gotującej gwiazdy to rzadkość. Także dlatego, że aktorka opowiedziała, dlaczego buraki kojarzą jej się z pracą na planie filmu Leon zawodowiec.
Reklama

Z powodu pandemii COVID–19 wiele osób ogranicza wychodzenie z domu. Dotyczy to również gwiazd, które nie tylko same stosują się do zaleceń ekspertów, ale też zachęcają swoich fanów do tego, by nie opuszczali swoich mieszkań. Jedną ze sławnych osób, które są gorącymi orędownikami akcji Zostań w domu jest Natalie Portman.

Przez kilka dni, jakie spędziła w swoich czterech kątach, aktorka polecała już książki, które czyta, zachęcała do wykonywania treningów sprawnościowych, piekła także ciasteczka.

Jednak prawdziwym hitem sieci stał się jej filmik, na którym pokazuje, jak przyrządzić prostą sałatkę z ziemniaków i buraków. Portman zamieściła relację z własnej kuchni we wtorek i już zdążyło ją obejrzeć prawie 2 mln fanów. Aktorka podała również przepis na danie, które przygotowywała. Wystarczy pokroić i pomieszać ze sobą ugotowane ziemniaki oraz buraki. A potem dodać sekretny dressing zrobiony z oliwy, musztardy, szalotek i korniszonów. Przepis polubiły m.in. Charlize Theron i Reese Whiterspoon.

Natalie Portman poradziła też fanom, że warto zachować zabarwioną na czerwono wodę, która zostanie z gotowania buraków – będzie służył jako naturalna farbka dla dzieci. I przy tej okazji zdradziła ciekawostkę z początków swojej kariery aktorskiej. "Podczas zdjęć do mojego pierwszego filmu Leon zawodowiec makijażystka nie chciała malować mnie profesjonalnymi kosmetykami, ponieważ miałam tylko 11 lat. Użyła więc soku z buraków jako pomadki i różu na policzki” - wyznała aktorka.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.04.2020
GBP 5.216 złEUR 4.579 złUSD 4.240 złCHF 4.340 zł

Sport


Reklama