Menu

Modelka Victoria's Secret w rozmiarze 44

Modelka Victoria's Secret w rozmiarze 44
Ali Tate Cutler inspiruje wiele kobiet. (Fot. Getty Images)
Ali Tate Cutler, modelka plus size, nosząca rozmiar 44, została muzą Victoria's Secret. Modelka wystąpiła w kampanii promującej najnowszą kolekcję bieliźnianej marki.
Reklama

Jeszcze w ubiegłym roku Victoria's Secret ogłosiła swą współpracę z marką bielizny Bluebella. Z tej okazji i po raz pierwszy w historii firma wybrała modelkę plus size na swoją muzę.

To się nigdy wcześniej nie zdarzyło. Marka bielizny Victoria's Secret wybrała modelkę o pełnych kształtach, która ucieleśni kolekcję stworzoną wspólnie z Bluebella. Ali Tate Cutler zdobyła ten historyczny tytuł.

"Nie sądziłam, że będę mogła zamieścić swoje zdjęcie obok tych najlepszych modelek, które oglądałam, odkąd byłam małą dziewczynką" - oznajmiła w wywiadzie dla "E!"i dodała: "To niesamowite, czuję się jak na szczycie świata".

Ta informacja jest kluczowa dla Victoria's Secret. W listopadzie 2018 r. dyrektor marketingu firmy, Ed Razek, powiedział w wywiadzie dla amerykańskiego "Vogue'a", że w pokazach Victoria's Secret nigdy nie pojawią się modelki transpłciowe ani kobiety o pełnych kształtach.

Modelka wyróżnia się pełniejszymi kształtami. (Fot. Getty Images)

Pomimo przeprosin, zamieszczonych na Twitterze, jego słowa poszły w świat i wywołały spory szum w mediach. Od tego incydentu marka bielizny stara się o poprawę wizerunku: zwerbowała transpłciową brazylijską modelkę Valentinę Sampaio do prezentowania swej kolekcji.

Zatrudnienie Ali Tate Cutler jest kolejnym krokiem, mającym wpłynąć pozytywnie na wizerunek marki.

O swojej współpracy z firmą zajmującą się bielizną Ali Tate Cutler mówi tak: "Czuję, że zmierzają we właściwym kierunku. Słuchają publiczności, która poprosiła o pokazywanie większej liczby kobiet o różnych kształtach i rozmiarach" - oznajmiła. Jej zdaniem, wreszcie jest to pozytywne przesłanie, "zarówno dla marki, jak i kobiet".

Ali Tate Cutler pochodzi z San Francisco. Współpracowała już z takimi markami jak H&M i Calvin Klein.

Marka Victoria’s Secret została założona w latach siedemdziesiątych a dziś jest jednym z największych gigantów odzieżowych. Należy do wielkiej korporacji L Brands, którą zarządza Les Wexner.

Komentatorzy już spekulują, że zatrudnienie modelki plus size przyniesie większe zyski dla marki, gdyż jest to dobry chwyt marketingowy. Marka w ostatnich latach radziła sobie coraz gorzej i wzbudzała liczne kontrowersje.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.08.2020
GBP 4.888 złEUR 4.414 złUSD 3.730 złCHF 4.086 zł

Sport


Sport

Reklama