Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Mixer Media Group otwiera sezon teatralny w Londynie!

Mixer Media Group otwiera sezon teatralny w Londynie!
Znakomita obsada i ciekawa fabuła przyciągnęły tłumy widzów... (Fot. Mixer Group)
Gwiazdorska obsada, wspaniały humor i pełna sala! Tak w skrócie podsumować można kolejne wydarzenie zorganizowane przez Mixer Media Group.
Reklama

Przedstawienie teatralne „Otwarcie sezonu” z plejadą najlepszych aktorów polskiej sceny: Ewą Kasprzyk i Danielem Olbrychskim oraz aktorami młodszego pokolenia: Kamilem Kula i Anną Oberc, odbyło się 3 marca w Londynie.

Jeśli nie udało się Wam dostać na nie biletów, nie przegapcie kolejnego wydarzenia! Już dziś pomyślcie o prezencie dla siebie i waszych bliskich… z okazji Dnia Dziecka (mimo że przedstawienie TYLKO dla dorosłych!). Zapraszamy 2 czerwca do Queen Mary Theatre, gdzie odbędzie się spektakl Teatru 6. Piętro, pt.: "Fredro dla dorosłych - mężów i żon" w reż. Eugeniusza Korina. Wystąpią: Jolanta Fraszyńska, Jolanta Liszowska, Konrad Darocha i Michał Żebrowski.

Bilety dostępne na www.polskiteatr.co.uk

Mixer Media Group składa podziękowania dla naszych sponsorów i partnerów: Londynek.net, Poland Medical, BestEcoWindows, Capital Business Link, E-Zakupy i Safepol.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2018
GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

Sport


Reklama