Menu

Miley Cyrus w 5. sezonie "Czarnego lustra"!

Miley Cyrus w 5. sezonie "Czarnego lustra"!
W trakcie zdjęć Cyrus dowiedziała się, że jej dom spłonął w trakcie pożarów w Kalifornii. (Fot. Getty Images)
Tego lata serial 'Black Mirror' powraca. W obsadzie zobaczymy m.in. Miley Cyrus. Tym samym gwiazda ponownie wraca na mały ekran.
Reklama

Netflix ogłosił powrót "Black Mirror". Zapowiedź została uzupełniona o zwiastun, który prezentuje imponującą liczbę gwiazd nadchodzącego sezonu. Najbardziej zaskakujące jest pojawienie się w nim Miley Cyrus.

O swoim zaangażowaniu w serial Cyrus opowiadała na łamach "Vanity Fair". Wspomniała, że praca na planie okazała się wyjątkowo trudna - w trakcie zdjęć Cyrus dowiedziała się, że jej dom spłonął w trakcie pożarów w Kalifornii. "Tę informację otrzymałam w trakcie kręcenia sceny, w której moja postać dostaje ataku paniki. Co tu dużo mówić, inspiracja przyszła do mnie sama" - wyznała. Ogromnym wsparciem okazała się reżyserka Anne Sewitsky.

"Przechodząc razem przez to doświadczenie, mogłyśmy stworzyć coś, co moim zdaniem jest magiczne. Trudno mi mówić, że jestem dumna ze swojej pracy, rzadko jestem usatysfakcjonowana, ale nie ukrywam, jestem bardzo dumna z tego, co zrobiłyśmy. To w jakimś sensie opowiada moją historię w jakiś mroczny, ale i zabawny sposób, tak jak w serialu i w życiu" - wspomniała.

Cyrus to nie jedyna gwiazda, która pojawia się w obsadzie "Black Mirror". Na małym ekranie pojawią się również: Anthony Mackie, Topher Grace i Andrew Scott, który po raz kolejny powróci na Warsaw Comic Con.

Piąty sezon serialu ma trafić do Netflix 5 czerwca. Anne Sewitsky, reżyserka jednego z odcinków serialu, jeszcze przed ujawnieniem daty premiery zdradziła, że "każdy z odcinków jest jak mały film".

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 16.07.2020
GBP 4.943 złEUR 4.491 złUSD 3.942 złCHF 4.172 zł

Sport


Sport

Reklama