Menu

Mila Kunis zostanie najszczęśliwszą dziewczyną na świecie

Mila Kunis zostanie najszczęśliwszą dziewczyną na świecie
Mila Kunis zagra dziewczynę szczęśliwą, ale nie do końca... (Fot. PAP/EPA)
Aktorka znana m.in. z ról w filmach 'Czarny łabędź” i 'Złe mamuśki' wystąpi w tytułowej roli w produkowanym przez Netfliksa filmie 'Luckiest Girl Alive' ('Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie'). Będzie to adaptacja bestsellerowej powieści autorstwa Jessiki Knoll pod tym samym t'tułem.
Reklama

Jej doskonałe życie jest doskonałym kłamstwem. W szkole średniej Ani FaNelli zetknęła się z okrucieństwem, do jakiego są zdolne tylko nastolatki. W dorosłym życiu robi wszystko, by wymyślić siebie na nowo. Z impetem realizuje skrupulatnie przemyślany plan: prestiżowa praca, designerskie ubrania i przystojny narzeczony z arystokratycznym nazwiskiem. Ani jest już bardzo blisko celu. Wtedy pojawia się propozycja udziału w filmie dokumentalnym o tym, co wydarzyło się w szkole 14 lat temu.

Jest jednak coś, o czym wie tylko Ani. Niebezpieczny sekret, który może wiele zmienić. Czy najszczęśliwsza dziewczyna na świecie odkryje przed światem mroczną tajemnicę? – czytamy w oficjalnym opisie książki "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie".

Opublikowana w 2015 roku książka była debiutem literackim Jessiki Knoll. Autorka opierała się na własnych doświadczeniach z liceum, kiedy była ofiarą prześladowania i została zgwałcona. Porównywana do "Zaginionej dziewczyny" Gillian Flynn i "Dziewczyny z pociągu" Pauli Hawkins książka Knoll znalazła się na liście bestsellerów "The New York Timesa". Sprzedano ją w liczbie ponad miliona egzemplarzy i przetłumaczono na 38 języków.

Jessica Knoll napisze scenariusz filmu opartego na jej książce, a wyreżyseruje go Mike Barker ("Fargo", "Broadchurch", "Opowieść podręcznej"). Do ekranizacji książki przymierzano się już w 2015 roku. Wtedy pod kątem zagrania roli tytułowej rozważano Reese Witherspoon. "To jedna z tych wspaniałych powieści, od których nie możesz się oderwać" – zachwycała się powieścią Knoll nagrodzona Oscarem aktorka.

Milę Kunis ostatnio można było oglądać w filmie "Breaking News in Yuba County" oraz w serialu "Głowa rodziny". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama