Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Mick Jagger spaceruje po parku!

Mick Jagger spaceruje po parku!
To zdjęcie uspokoiło fanów gwiazdy. (Fot. Twitter/@mickjagger)
Lider The Rolling Stones Mick Jagger po operacji serca czuje się coraz lepiej. Wokalista pokazał fotografie ze swojego spaceru po parku. Jagger kilka dni temu przeszedł operację wszczepienia zastawki aortalnej.
Reklama

Wokalista The Rolling Stones wrzucił na konto na Twitterze fotografie z pierwszego spaceru po parku. "A walk in the park!" - podpisał zdjęcie, które natychmiast polubiło blisko 50 tys. fanów.

Mick Jagger przeszedł kilka dni temu operację wszczepienia zastawki aortalnej.

Z powodu choroby wokalisty The Rolling Stones ogłosili, że przenoszą na inny termin trasę koncertową No Filter w USA i Kanadzie. Początkowo tournee miało rozpocząć się w kwietniu, ale grupa ruszy w trasę najwcześniej w lipcu. Komunikat o przełożeniu koncertów pojawił się na oficjalnej stronie The Rolling Stones oraz na Twitterze. "Mick dostał wyraźne polecenie od lekarzy, że musi całkowicie wyzdrowieć, zanim ponownie pojawi się na scenie" - napisano.

75-letni Jagger na swoim Instagramie i Twitterze przeprosił fanów za zmianę planów koncertowych. "Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy mają bilety. Jestem zdruzgotany tym, że muszę odłożyć trasę, ale będę pracował bardzo ciężko, aby wrócić na scenę tak szybko, jak mogę" - zapewnił wokalista.

Zespół zwrócił się do fanów, żeby zachowali bilety na odwołane koncerty. Będą one ważne w innym terminie.

Trasę No Filter The Rolling Stones mieli rozpocząć 20 kwietnia w Miami. W jej ramach planowano 17 koncertów w Ameryce Północnej i Kanadzie. Finał zaplanowano 29 czerwca.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.06.2019
GBP 4.757 złEUR 4.264 złUSD 3.754 złCHF 3.848 zł

Sport


Reklama