Menu

Michał Długa - współczesny Marek Hłasko? (KONKURS!)

Michał Długa - współczesny Marek Hłasko? (KONKURS!)
Do wygrania 4 egzemplarze "Materializmu"! (Fot. AC/Londynek.net)
Nakładem Wydawnictwa Borgis, na rynku wydawniczym ukazała się debiutancka powieść Michała Długa Materializm. W prezencie mamy dla Was kilka książek do wylosowania.
Reklama

Szczerość, autentyczność, bezkompromisowość – te trzy słowa najlepiej opisują debiutancką powieść Michała Długa. Dwudziestopięcioletni autor, obdarzony wyjątkową umiejętnością obserwacji świata, opisał niebanalną historię, w której pozornie niezwiązane ze sobą losy bohaterów, splatają się w oryginalną całość.

Jego "Materializm" to książka o ludziach, którzy rozpaczliwie próbują odbić się od dna, ryzykując wszystko, co dotąd osiągnęli. Wśród nich jest przegrany alkoholik, rozpamiętujący swoje najlepsze lata, oraz młody mężczyzna, stawiający pierwsze kroki w dorosłym życiu. Ich przypadkowe spotkanie stanie się okazją do przejmującej rozmowy o miłości, samotności, bogactwie, marzeniach i porażkach.

Czego wyjątkowego możecie jeszcze spodziewać się po książce? To historia trzymająca się blisko życia, przesycona prawdziwymi emocjami i refleksjami. To przekonująco opisane życie Polaków pracujących na emigracji, śmiałe, doskonale skonstruowane sceny erotyczne oraz to coś, co zjednuje prawdziwych czytelników: surowa narracja bez stylistycznych ozdobników. „Materializm” to powieść trzymająca się życia; autentyczna, szczera literatura bez retuszu. A młody autor, już okrzyknięty został współczesnym Markiem Hłasko.

Mamy do rozlosowania kilka pozycji "Materializmu" Michała Długa. Wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko i adres, pod który ma być wysłana książka na adres email: redakcja@londynek.net, wpisując w treść maila: MATERIALIZM. Termin nadsyłania zgłoszeń: wtorek, 30 października. (Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń wyłącznie drogą mailową na podany adres.)

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.08.2020
GBP 4.867 złEUR 4.398 złUSD 3.714 złCHF 4.081 zł

Sport


Sport

Reklama