Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meghan Markle, czyli jak zostać księżną...

Meghan Markle, czyli jak zostać księżną...
Wybranka serca brytyjskiego księcia to amerykańska aktorka... (Fot. Getty Images)
Brytyjskie media wciąż oczekują jasnej deklaracji co do zaangażowania uczuciowego księcia Harry'ego i jego dziewczyny Meghan Markle. Kilka tygodni po oficjalnym publicznym wystąpieniu pary na Invictus Games, Harry i Markle są wciąż w centrum zainteresowania.
Reklama

Z nieujawnionego dotąd powodu aktorka Meghan Markle ma zakończyć swój udział w serialu "Suits", jak ujawnił tabloid "Daily Star". Informacja ta ma być ogłoszona w przyszłym miesiącu, kiedy padnie ostatni klaps w tym sezonie. Meghan Markle mogłaby wtedy osiedlić się w Londynie w Pałacu Kensington, gdzie mieszka Harry, ale także Kate Middleton, książęta William i George oraz księżniczka Charlotte. A Meghan Markle miałaby czas, by zapoznawać się z protokołem, przygotowując się do roli przyszłej księżnej.

"Daily Star" nawet precyzuję datę ogłoszenia zaręczyn księcia Harry'ego z Meghan. Zdaniem tabloidu, może to się odbyć w czasie, gdy królowa Anglii i jej mąż, Filip, książę Edynburga, będą obchodzić 70-lecie swego małżeństwa. Ten dzień przypada 20 listopada.

Tabloid przypuszcza więc, że Harry i Meghan zechcą ogłosić swoje zaręczyny krótko przed tą datą lub na początku grudnia. Według źródła, na które powołuje się "Daily Star", para zechce ogłosić swe zaręczyny jeszcze w tym roku. Wtedy mogliby przygotowywać się do ślubu, który miałby szansę odbyć się wiosną lub latem 2018 r.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2018
GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

Sport


Reklama