Menu

Matthew McConaughey zadebiutował na Instagramie

Matthew McConaughey zadebiutował na Instagramie
Aktor ma swoje konto na Instagramie! (Fot. Getty Images)
Hollywoodzki aktor, Matthew McConaughey uczcił swoje 50. urodziny, zakładając konto na Instagramie. W swoim pierwszym poście zamieścił filmik, w którym nie ukrywa, że jest nieco zestresowany swoim debiutem w sieci.
Reklama

Czyżby McConaughey wziął przykład z Jennifer Aniston? Aktorka 15 października przyłączyła się do społeczności instagramowej i w przeciągu trzech tygodni zgromadziła 18,5 mln obserwatorów. McConaughey, tak jak Aniston, długo opierał się przed otworzeniem drzwi do swojego życia w mediach społecznościowych, ale i on w końcu się przełamał.

Aktor założył konto 4 listopada, dokładnie w dniu swoich 50. urodzin. Wywołał tym duże poruszenie wśród fanów. W przeciągu pierwszych 17 godzin konto gwiazdora zaczęła obserwować 600 tys. osób.

„Gdy ludzie wchodzą na moją stronę, chcę, by zobaczyli mnie” - mówi McConaughey na początku jednominutowego filmiku, który opublikował w sieci. Filmiku, który ma dosyć surową, amatorską formę. Aktor przyznaje, że jest nieco zestresowany tym, że od teraz będzie dzielić się swoim życiem i swoimi poglądami, ale jednocześnie nie może doczekać się reakcji ze strony swoich fanów. Liczy na to, że czasami uda mu się kogoś rozśmieszyć, a czasami zmusić do refleksji.

Na swoim profilu, aktor podpisał się jako „mąż”, „ojciec”, „aktor”, „minister kultury”, „profesor”, „dyrektor kreatywny”, a także, co ciekawe, „ekspert od kiszonych ogórków”.

Gwiazdora na Instagramie gorąco przywitali niektórzy z jego słynnych znajomych. „Woohoo!!! Instagram stał się znacznie lepszym miejscem” – napisała w komentarzu pod filmikiem Reese Witherspoon.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.08.2020
GBP 4.901 złEUR 4.410 złUSD 3.724 złCHF 4.100 zł

Sport


Sport

Reklama