Menu

Matt Damon pantoflarzem?...

Matt Damon pantoflarzem?...
Matt Damon z żoną Lucianą. (Fot. Getty Images)
Rodzinny świat Matta Damona pełen jest kobiet. Aktor ma aż cztery córki. Piątą kobietą jego życia jest żona Luciana Bozan Barroso - są małżeństwem od 14 lat. Niedawno gwiazdor imiona wszystkich córek wytatuował sobie na ramieniu.
Reklama

Damon swoją przyszłą partnerkę poznał w Miami, gdzie kręcił komedię "Skazani na siebie" (2003). Po zdjęciach wpadł do baru na drinka. Za kontuarem stała urodziwa Latynoska – pochodząca z Argentyny Luciana. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia. Tytuł filmu, nad którym wówczas pracował, wydaje się być w tych okolicznościach znamienny.

„Czy to było przeznaczenie? Generalnie zawsze wolę wierzyć, że mam wpływ na swoje życie. Przyznaję, nie wszystko da się tak przedstawić, a zwłaszcza właśnie to, w jaki sposób poznałem żonę. Gdy się zastanawiam, ile rzeczy musiało zbiec się w czasie, bym trafił w Miami do tego baru, w którym ona pracowała, to jestem pewien, że stał za tym ktoś na górze” – przyznał Damon.

Zakochani wzięli skromny ślub w nowojorskim urzędzie. Dziś 49-letni Damon i 43-letnia Barroso uznawani są za jedno z najzgodniejszych małżeństw w Hollywood.

Szczęśliwy "pantoflarz"... (Fot. Getty Images)

Wychowują czworo córek. Najstarsza – Alexia ma 21 lat, pochodzi z poprzedniego małżeństwa Luciany. Najmłodsza – Stella Zavala jest 9-latką. Niedawno aktor imiona swoich pociech wytatuował sobie na prawym bicepsie – w kolejności od najstarszej do najmłodszej. W tym celu odwiedził popularnego w kręgu gwiazd tatuażystę o pseudonimie Winter Stone. Napis wykonany jest delikatną, pochyloną czcionką. Obok ramię Damona zdobi wykonany wcześniej tatuaż dedykowany żonie.

„Jestem największym pantoflarzem w Hollywood. Moje dziewczyny wiedzą, że owinęły mnie sobie wokół palca” – śmieje się gwiazdor. „Ale to nie znaczy, że sobie odpuszczam. Chcę być ojcem idealnym, staram się” - podsumowuje. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.03.2020
GBP 5.022 złEUR 4.525 złUSD 4.113 złCHF 4.268 zł

Sport


Reklama