Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Mariah Carey pracuje nad kolejnym albumem

Mariah Carey pracuje nad kolejnym albumem
Mariah Carey nie spoczęła na laurach i nie zamierza jedynie odcinać kuponów od swoich dotychczasowych scenicznych sukcesów. (Fot. PAP/EPA)
Miniony tydzień był dla Mariah Carey okazją do świętowania - 25 lat temu na rynku ukazał się jej szósty studyjny album 'Butterfly'. Ta rocznica była dla artystki doskonałą okazją do poczynienia kilku podsumowań, kilku sentymentalnych wspomnień, jak również zaskakujących zapowiedzi.
Reklama
Reklama

Ostatni album Mariah Carey ukazał się na rynku w 2020 roku. Od tego czasu niewiele mówiło się o tym, aby gwiazda miała pracować nad nowym materiałem muzycznym. Okazuje się jednak, że czas pandemii piosenkarka poświęciła nie tylko na konieczne odpoczynek i regenerację. Gdy jej mocno nadwyrężony głos odzyskał dawną formę, gwiazda natychmiast weszła do studia nagraniowego w Atlancie.

W podcaście wyjaśniła, że podjęła się kilku nowych projektów, z czego jeden to, jak sama nazwała - "tematyczny album".

"Jeden z projektów jest prawie skończony, kolejny to nowe utwory, przeznaczone do serialu lub filmu dokumentalnego" - poinformowała Carey. Piosenkarka nie zdradziła, o jaki serial czy film chodzi. Tu można jedynie snuć domysły, że może chce opowiedzieć fanom o swoim życiu, co w ostatnim czasie gwiazdy estrady czynią bardzo chętnie. "No i jest jeszcze album tematyczny" - dodała.

Tu również była bardzo oszczędna w szczegółach. Oznajmiła jedynie, że jest to coś, o co ludzie prosili ją od lat i najwyraźniej dopiero w czasie pandemii znalazła czas na jego realizację.

"Album nie jest jeszcze skończony, ale jest to projekt, który jest dla mnie bardzo ekscytujący. Pracuję nad nim z bardzo różnymi, nowymi artystami, a także muzycznymi legendami" - dodała.

Jeśli jej nowa płyta wymaga jedynie ostatnich szlifów, może się okazać, że w tym roku artystka nie będzie opowiadać o swoim legendarnym świątecznym hicie, a kolejnym, 17. studyjnym krążku. Niewątpliwie mówiąc o tajemniczo brzmiącym "tematycznym albumie" podsyciła ciekawość fanów.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.09.2022
GBP 5.4331 złEUR 4.8637 złUSD 5.0328 złCHF 5.1200 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama