Menu

Mariah Carey ostro pokłóciła się z Jayem-Z!

Mariah Carey ostro pokłóciła się z Jayem-Z!
Czyżby Jay-Z nie wierzył wystarczająco w piosenkarkę? Mariah najwidoczniej stwierdziła, że tak właśnie jest... (Fot. PAP/EPA)
Popularna piosenkarka nie jest już gwiazdą Roc Nation. Mariah Carey postanowiła zerwać współpracę z tę wytwórnią po kłótni z jej szefem, słynnym raperem Jayem-Z. Jak donosi 'The Sun', wokalistce nie spodobały się jego pomysły na to, jak powinna wyglądać jej dalsza kariera.
Reklama

"Mariah i Jay-Z odbyli bardzo burzliwe spotkanie dotyczące przyszłości jej kariery. Niestety, nie doszli do porozumienia w tej sprawie. Piosenkarka powiedziała, że nie chce mieć z nim do czynienia i ogłosiła rezygnację ze współpracy z Roc Nation. Szkoda, bo w ciągu ostatnich kilku tygodni wykonali świetną pracę" – donosi osoba cytowana przez "The Sun".

Mariah Carey podpisała kontrakt z zarządzaną przez Jaya-Z firmą w 2017 roku. Wytwórnia Roc Nation zajmowała się nie tylko produkcją i wydawaniem jej płyt, ale też obsługą menadżerską. Nazwisko Carey zostało już usunięte z listy artystów reprezentowanych przez firmę słynnego rapera. Ta sytuacja - jak zapewniają znajomi Carey - nie skomplikuje jednak prac nad zapowiadaną przez artystkę płytą i planów trasy koncertowej.

"W tej chwili Mariah kończy prace nad nowym albumem, mocno inspirowanym nurtem R&B, planuje też światową trasę koncertową. I nie pozwoli, by sytuacja z Roc Nation stanęła jej na drodze" – zapewniła w rozmowie z "The Sun" osoba z otoczenia piosenkarki. I dodaje, że Carey rozmawiała już z innymi menedżerami i sądzi, że znalazła kogoś, kto w pełni wierzy w nią i dalszy rozwój jej kariery. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama