Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Mariah Carey w kwietniu rozpocznie rezydenturę w Las Vegas

Mariah Carey w kwietniu rozpocznie rezydenturę w Las Vegas
Mariah Carey znów będzie podbijać Las Vegas... (Fot. PAP/EPA)
54-letnia gwiazda wkrótce powróci do światowej stolicy rozrywki, by dać serię koncertów w ramach zaplanowanej rezydentury. Carey będzie występować w prestiżowym amfiteatrze Dolby Live znajdującym się na terenie luksusowego hotelu z kasynem Park MGM w samym sercu Las Vegas.
Reklama
Reklama

Pięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy powróci do światowej stolicy rozrywki, by dać osiem koncertów, które mają upamiętnić 19. rocznicę wydania albumu "The Emancipation of Mimi". 

Inauguracyjny występ piosenkarki w ramach rezydentury "Mariah Carey: The Celebration of Mimi Live" odbędzie się 12 kwietnia, a finałowe show zaplanowano na 27 kwietnia. Bilety trafią do sprzedaży już 10 lutego.

Artystka zobowiązała się, że jeden dolar z każdej transakcji przekaże na fundusz Camp Mariah, którego misją jest pomaganie młodym ludziom pochodzącym z mniej uprzywilejowanych środowisk w rozwijaniu kariery.

"Mariah Carey: The Celebration of Mimi Live" to trzecia w karierze rezydentura gwiazdy w mieście Las Vegas. Pierwsza, zatytułowana "Infinity", odbyła się w 2015 roku w The Colosseum at Caesars Palace, gdzie obecnie występuje Adele. Piosenkarka wróciła do stolicy hazardu trzy lata później, dając serię koncertów w ramach rezydentury "The Butterfly Returns".

W jednym z poprzednich wywiadów Carey zdradziła, że wydany w kwietniu 2005 roku album "The Emancipation of Mimi", któremu poświęcone jest jej nadchodzące muzyczne show, był przełomowy w jej karierze.

"Ta płyta jest dla mnie, jako artystki, bardzo ważna. Wiem, że dzięki temu krążkowi poznało mnie wielu moich obecnych fanów. Gdy płyta odniosła sukces, miałam poczucie triumfu" – zaznaczyła gwiazda.

Album Carey sprzedał się na całym świecie w 10 mln egzemplarzy, przynosząc jej zarazem 10 nominacji do nagrody Grammy. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 01.03.2024
GBP 5.0413 złEUR 4.3176 złUSD 3.9922 złCHF 4.5099 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama