Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Marcin Dorociński zakończył pracę na planie "Mission Imposible"!

Marcin Dorociński zakończył pracę na planie "Mission Imposible"!
Znakomity polski aktor po roli w "Gambicie królowej" oraz serialu "Vikings: Valhalla" dostępnym na platformie Netflix teraz pojawi się w światowej kinowej produkcji! (Fot. Facebook/Marcin Dorociński)
Dobiegła końca jedna z najważniejszych przygód w karierze Marcina Dorocińskiego. Polski aktor poinformował w swoich mediach społecznościowych, że właśnie ukończył zdjęcia do 'Mission Imposible'. Przy okazji zasugerował, że jego rola w nowych odsłonach tego cyklu z Tomem Cruisem jest na tyle znacząca, że nie zostanie wycięta podczas montażu.
Reklama
Reklama

"Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Moja misja niemożliwa rozpoczęta w grudniu 2021 roku dobiegła końca" - obwieścił aktor na Facebooku i Instagramie, dołączając do postu zdjęcie (poniżej), do którego pozuje z reżyserem "Mission Imposible" Chrisa McQuarriem i montażystą Eddiem Hamiltonem. Dorociński dodał, że ta fotografia to pamiątka z ostatniego dnia zdjęciowego.

Przedstawiając reżysera (zwanego McQ), stwierdził że to właśnie dzięki niemu jest w tym "projekcie" i że wielkim zaszczytem było "poznać człowieka, który stoi za sukcesem Top Gun: Maverick i Podejrzanych".

(Fot. Facebook/Marcin Dorociński)

Wspominając o Hamiltonie, ktorego nazwał "jednym z najwybitniejszych montażystów na świecie", Dorociński zażartował, że chciał się upewnić się, że jego rola "Mission Imposible" nie zostanie "wycięta". To pokłosie informacji, które przetoczyły się przez serwisy internetowe w marcu tego roku, gdy Bob Bakish, szef produkującej nową część "Mission Imposible" wytwórni Paramount, wyznał, że film jest za długi i zapowiedział wycięcie niektórych scen. W polskich mediach pojawiły się wtedy obawy, że usunięte mogą zostać sceny z udziałem naszego aktora.

Czy Hamilton zamierza "wyciąć" Dorocińskiego? Tego nasz gwiazdor nie zdradził. "Niech jego odpowiedź pozostanie między nami. Czy tak się stanie - będziecie musieli przekonać się sami już w lipcu, kiedy film wejdzie do kin" – napisał w poście Dorociński. I dodał, że wciąż nie może uwierzyć, jakim jest szczęściarzem. Po tych słowach łatwo się domyślić, jaką odpowiedź usłyszał od montażysty.

Siódma odsłona serii "Mission: Impossible", zatytułowana "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" wejdzie do kin na całym świecie 14 lipca. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.06.2023
GBP 5.2031 złEUR 4.4851 złUSD 4.1933 złCHF 4.6041 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama