Menu

Manuela Gretkowska ogłosiła, że sprzedaje dom i wyjeżdża z Polski

Manuela Gretkowska ogłosiła, że sprzedaje dom i wyjeżdża z Polski
Pisarka nigdy nie kryła swoich poglądów politycznych. (Fot. PAP)
Popularna pisarka tuż po podaniu pierwszych sondażowych wyników wyborów prezydenckich opublikowała w mediach społecznościowych ogłoszenie: 'Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę”. Nie podała powodu, ale dla jej fanów i znajomych jest on oczywisty...
Reklama

Pisarka w ogłoszeniu wymieniła cechy nieruchomości, pokazała jej zdjęcia i podała cenę - "750 tys. do negocjacji". Jej partner, Piotr Pietucha, udostępniając ogłoszenie, napisał: "Żona w gorącej wodzie kąpana. Ja na zimno się pakuję".

O wspomnianym domu Gretkowska mówiła wcześniej, że jest spełnieniem jej marzeń. "Mnie zamarzył się drewniany dom. I mam. Jest trochę koślawy, bez kątów prostych, skrzypi jak skórka chleba" - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Weranda".

Opisując swoje perypetie związane z tą nieruchomością, stwierdziła: "Zaczynam się tu coraz lepiej czuć, wrastam w drewniany dworek. Ale jednocześnie potrafiłabym się wynieść stąd w pięć minut. Mam wprawę, mieszkałam już w tylu miejscach" - wyznała.

Ogłoszenie Gretkowskiej wywołało falę komentarzy. Jedni rozumieją decyzję pisarki, choć proszą, by "ich nie opuszczała", inni – z różnych części Europy – zapraszają ją w swoje strony. Niektórzy powątpiewają w to, że Gretkowska rzeczywiście wyjedzie i wypominają jej, że "kupuje bilety" przy okazji każdych wyborów, po których – według niej – w Polsce skończyła się demokracja. Komentatorce, która napisała, że łatwo jest uciekać, Gretkowska odpowiedziała: "(…) Uciekałam to w 88, teraz godnie spi...alam. Każdy ma prawo robić, co chce".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama