Menu

Literówka w tatuażu Orlando Blooma

Literówka w tatuażu Orlando Blooma
Błąd? Jaki błąd? (Fot. Getty Images)
'Nowy tatuaż. Zgadniecie kto?' - zapytał na Instagramie Orlando Bloom. Fani aktora szybko rozszyfrowali, że to znaki alfabetu Morse'a, które układają się w imię syna Blooma i Mirandy Kerr - Flynna. Z kolei umieszczony nad nimi ciąg liczb to data jego urodzin. Niektórzy dopatrzyli się jednak literówki w imieniu dziecka
Reklama

"Sorki, ale tu bez dwóch zdań jest napisane Frynn" – zauważa jedna z internautek. "Tak jest, brakuje drugiej kropki dla l": – wtóruje jej inny użytkownik Instagrama. Podobnego zdania są inni komentujący. "Podoba mi się ten pomysł, a tatuaż jest piękny, ale jeśli to rzeczywiście jest alfabet Morse’a, to napisano tu Frynn, a nie Flynn"; "Ile bym nie patrzyła na ten tatuaż, to cały czas widzę Frynn. Tak czy siak świetny pomysł. Nigdy bym nie wpadła na zrobienie tatuażu z alfabetu Morse’a" – czytamy.

Fani dopatrzyli się literówki w imieniu dziecka w najnowszym tatuażu aktora. Na zdjęciu Orlando, Miranda i Flynn w 2013 roku. (Fot. Getty Images)

Sprawę postanowiła sprawdzić redakcja jednego z serwisów internetowych. Jeden z zapytanych ekspertów, Roy Henrichs uważa, że Bloom zażartował sobie ze wszystkich, a jego tatuaż najwyraźniej nie oznacza nic. "To tylko seria kropek i kresek położonych pomiędzy dwoma długimi kreskami. Uważam, że to tylko kreacja artystyczna. Między literami powinny być przerwy, a tutaj takich nie ma" – komentuje.

Inny z ekspertów, Paul Reuvers, dodaje: "Bez dwóch zdań nie jest to Flynn. Gdyby tak miało być, potrzebna byłaby jeszcze jedna kropka. Szczerze mówiąc, bez przerw między literami trudno jest czytać alfabet Morse’a. Moim zdaniem, to przypadkowy ciąg znaków".

Na oryginalną literówkę popełnioną przez Blooma (a dokładniej przez jego tatuażystę) wskazuje też internetowy tłumacz alfabetu Morse’a. Według jego translacji, tatuaż aktora należy czytać jako "Frynn".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 31.03.2020
GBP 5.105 złEUR 4.552 złUSD 4.147 złCHF 4.300 zł

Sport


Reklama