Menu

Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet przyciągali uwagę w Wenecji!

Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet przyciągali uwagę w Wenecji!
Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet na festiwalu w Wenecji. (Fot. Getty Images)
Hollywoodzkie gwiazdy Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet zaprezentowali film Król na festiwalu w Wenecji. Aktorska para przyciągała uwagę publiczności i fotoreporterów.
Reklama

To duet, który zrobił dużo szumu w świecie filmu. Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet łączy wiele: oboje są młodzi, urodziwi, oboje postawili na karierę filmową. Wreszcie - oboje mają podobne pochodzenie: francuskiego i amerykańskiego rodzica. To wszystko sprawia, że Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet to dwójka najbardziej znanych francuskich aktorów w Hollywood.

W tym roku po raz pierwszy ta dwójka pojawiła się razem na ekranie filmu „Król”, wyprodukowanego przez Netflix.

Chalamet, był nominowany do Oscara w 2017 r. za rolę w filmie „Tamte dni, tamte noce”. Tym razem ten obiecujący aktor wciela się w postać Henryka V Lancastera, króla Anglii w latach 1413–1422.

Z kolei Depp zagrała w filmie Katarzynę de Valois, córkę króla Francji Karola VI i żonę króla Anglii (2 czerwca 1420 roku Henryk V Lancaster poślubił Katarzynę de Valois).

Lily-Rose jest niezwykle podobna do matki, Vanessy Paradis. (Fot. Getty Images)

W poniedziałkowy wieczór Chalamet i Depp zaprezentowali „Króla” publiczności Festiwalu Filmowego w Wenecji. Z tej okazji córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa olśniewała na czerwonym dywanie w szyfonowej różowej sukni bez ramiączek domu mody Chanel.

Chalamet, zawsze odważny w modowych wyborach, postawił na srebrzystoszary smoking od Haidera Ackermanna. Czym zaskoczył najbardziej? Tym, że podwinął wysoko nogawki spodni, odsłaniając czarne skórzane buty.

Film "Król" opiera się na sztukach Williama Shakespeare'a. Obraz wyreżyserował australijski twórca David Michod, który napisał również scenariusz, wspólnie z Joelem Edgertonem. Opowiada o krnąbrnym księciu, który wcale nie ma ochoty zasiąść w przyszłości na brytyjskim tronie. Jednak po śmierci ojca tyrana, zostaje koronowany i jako Henryk V rozpoczyna królewskie życie...

W obsadzie filmu znaleźli się także: Sean Harris, Ben Mendelsohn i Robert Pattinson. Podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, 2 września odbyła się światowa premiera filmu. Na Netfliksie film „Król” pojawi się jesienią.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.02.2020
GBP 5.118 złEUR 4.283 złUSD 3.962 złCHF 4.037 zł

Sport


Reklama