Menu

Lider Simply Red lubi Polaków

Lider Simply Red lubi Polaków
Mick Hucknall przyznaje, że lubi Polaków. (Fot. Getty Images)
Wokalista zespołu Simply Red ma doskonałe relacje z Polakami. Co więcej, Mick Hucknall darzy naszych rodaków ogromnym zaufaniem. Kilku z nich sprawuje nawet pieczę nad jego nieruchomościami, w tym nad jego prywatnym domem.
Reklama

Mick Hucknall jest Brytyjczykiem, nie dziwi więc to, że w swojej ojczyźnie często ma styczność z Polakami. Co więcej, korzysta z ich usług i bardzo sobie to ceni.

Jeden z kultowych zespołów poprzedniego wieku... (Fot. Getty Images)

"Zarządca moich nieruchomości jest Polakiem. Zarządca mojego domu, który dba o wszystko, kiedy mnie nie ma, jest Polakiem. Mam świetnie relacje z Polakami” – przyznał lider zespołu Simpley Red. Wokalista zdradził również, że ma dług wdzięczność wobec Polski, bo nasi piloci walczyli w Bitwie o Anglię.

"Polacy są bardzo gościnni, radośni, rodzinni. Dokładnie tak samo jak Szkoci, Irlandczycy, ludzie północy, ludzie z Manchesteru tacy są" – przyznaje Hucknall. Dodał też, że jest otwarty na inne kultury, choćby dlatego, że sam ma złożone korzenie – jego dziadek był Irlandczykiem, a babcia Szkotką. 

Hucknall jest przejęty kwestią Brexitu. Uważa, że jest on dla świata krokiem wstecz. I ma nadzieję, że Wielka Brytania jednak nie opuści struktur Unii Europejskiej.

Przez pewien czas piosenkarz mieszkał na Sycylii, ale wrócił do swojej ojczyzny, bo chciał, żeby jego córka uczyła się w angielskiej szkole. Na swoją nową płytę kazał czekać fanom pięć lat, poświęcił się bowiem wychowywaniu córki i życiu domowemu. Te 12 lat, od kiedy jest ojcem, uważa za najlepszy okres w swoim życiu. Jak deklaruje, jest szczęśliwy, zdrowy i bogaty, więc czego mógłby chcieć więcej.

"Mam tę jedyną możliwość, żeby przeżyć ojcostwo i chcę zrobić to najlepiej, jak tylko można. Moja córka Romy nigdy więcej nie będzie przecież dzieckiem." – mówi Hucknall.

Kiedy zajmuje się córką, wracają do niego wspomnienia z jego własnego dzieciństwa, gdy zmagał się z ubóstwem. "Dorastałem jako bardzo biedny chłopak. Nie mogę wymagać od mojej córki, żeby to rozumiała. Ona nigdy nie doświadczy biedy, nie musi wiedzieć, jak to jest. Musi nauczyć się tego, co ma w życiu wartość, a co jej nie ma. Powinna wiedzieć, jak dobrze zarządzać tym, co posiada” – stwierdza muzyk.

Kilka tygodni temu ukazał się nowy album Simply Red – "Blue Eyed Soul". Hucknalla Polacy będę mogli usłyszeć na żywo 25 listopada 2020 roku, podczas koncertu na warszawskim Torwarze. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.04.2020
GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

Sport


Reklama