Menu

Legginsy w roli pełnoprawnego i bardzo modnego elementu jesiennego looku

Legginsy w roli pełnoprawnego i bardzo modnego elementu jesiennego looku
Wygodny i raczej sportowy element naszej garderoby awansował do roli niezbędnego! (Fot. Getty Images)
Komfort, komfort i jeszcze raz komfort – to słowo coraz częściej wyraża podejście do mody. Niewątpliwie jednym z tych elementów, które na dobre wpisały się w te mniej formalne ramy są legginsy, do który zapewne wiele pań przywykło i raczej nie zamierza z nich rezygnować. Słusznie, bowiem sprawdzą się one doskonale w jesiennych stylizacjach.
Reklama

Legginsy swobodnie możemy łączyć z najmodniejszymi w tym sezonie elementami garderoby, jak obszerne swetry, marynarki oversize czy białe koszule również w rozmiarze "XXL".

Połączenie marynarki oversize z legginsami to niewątpliwe jedno z najmodniejszych zestawień. Tym bardziej że ich krój zapewnia zarówno swobodę, jak i elegancję. W tym wypadku warto zwrócić uwagę na kilka elementów, jeśli zależy nam na pogoni za trendami. Przede wszystkim należy sięgnąć po marynarkę w kratę. Przepasanie jej w talii paskiem, doda całej stylizacji nieco bardziej elegancki charakter.

Całość można połączyć z wysokimi butami za kolano lub nieco cięższymi typu biker, które nieco przełamią stylizację.

W takiej jesiennej stylizacji z powodzeniem możemy również wykorzystać białą koszulę typu oversize. Latem mogła nam służyć jako "sukienka", tym razem w duchu odzieżowej multifunkcjonalności, może stać się dopełnieniem stylizacji. Całość połączona z obszernym długim swetrem lub płaszczem, będzie się doskonale prezentować.

Na wybiegach legginsy teraz królują. (Fot. Getty Images)

Oczywiście najwygodniejszym zestawieniem będzie duet legginsów z ciepłym, miękkim swetrem lub golfem. Ten zestaw zapewne zawojuje jesienne stylizacje.

Dodatkowo warto zastanowić się nie tylko nad różnorodnymi zestawieniami ubrań, ale również materiałami z jakich legginsy mogą być wykonane. Odchodząc od tych oczywistych, jak np. bawełna, można, nieco inspirując się najnowszymi trendami wybrać te wykonane z materiałów skóropodobnych.

Zatem legginsy nie muszą kojarzyć się wyłącznie ze strojem na siłownie lub tym elementem, który zakładamy w domu. A skoro pojawiły się na wybiegu Chanel, a my nie chcemy rezygnować z wygody, po prostu warto dopracować kilka elementów naszego codziennego stroju.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.11.2020
GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

Sport


Sport

Reklama