Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kwiatki i czekoladki - niejedyne prezenty na Dzień Kobiet...

Kwiatki i czekoladki - niejedyne prezenty na Dzień Kobiet...
Czym obdarujesz dziś kobiety w Twoim otoczeniu? (Fot. Getty Images)
Większość kobiet lubi swoje święto - zwłaszcza, że tego dnia najczęściej są obdarowywane przez partnerów. Możliwości prezentowych na Dzień Kobiet jest wiele - od kwiatów, poprzez czekoladki, po perfumy czy biżuterię.
Reklama

62 proc. kobiet świętuje swój dzień. Jak pokazały wyniki badania "Dzień kobiet oczami Polek" serwisu Prezent Marzeń, święto to najchętniej obchodzą panie w wieku 18-24 lat (31 proc.), 25-34 (22 proc.) oraz te poniżej 18. roku życia (19 proc.). Co ciekawe, najmniej ważne - bo zaledwie dla 4 proc. badanych - okazało się ono dla najstarszych respondentek (55+).

O tym dniu najczęściej pamiętają partnerzy i mężowie (43 proc.), ojcowie i bracia (22 proc.) oraz koledzy w pracy (14 proc.)

Reprezentant tej ostatniej grupy podczas parzenia porannej kawy w firmowej kuchni spytał redakcyjne koleżanki o to, czy kwiaty na Dzień Kobiet to nie przeżytek - ich zdziwione miny dały do zrozumienia, że właśnie tego oczekują najbardziej.

Niegdyś z kwiatkiem panowie wręczali rajstopy, co - choć dziś mogłoby uchodzić za staroświeckie - wbrew pozorom może okazać się praktycznym podarunkiem.

Choć wiele kobiet dba o swoją linię, czekoladki również mogą być trafionym prezentem, w końcu raz na jakiś czas - a zwłaszcza od święta, i to swojego - można sobie pozwolić na małe co nieco.

Panie dbają nie tylko o figurę, ale i o wygląd, dlatego kosmetyki, a zwłaszcza ulubione perfumy - jeśli mężczyzna je zna - okażą się strzałem w dziesiątkę. Popularne są też vouchery na masaże czy wizyty w SPA.

A tym paniom, które lubią gotować, warto sprezentować kurs kulinarny, który podszkoli ich umiejętności z wybranej kuchni, np. włoskiej. Oczywiście najlepiej zrobić to tak, żeby niechcący nie zasugerować kobiecie, że nie potrafi gotować...

Jak śpiewała Marilyn Monroe, diamenty są najlepszym przyjacielem kobiet. Choć te akurat należą do prezentów z górnej półki cenowej, mała błyskotka sprawi niemałą przyjemność kobiecie i będzie trwałą ozdobą przypominającą jej o kobiecym święcie. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.09.2019
GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

Sport


Reklama