Menu

Książka na długie jesienne wieczory... Thriller psychologiczny "Zaślepienie!"

Książka na długie jesienne wieczory... Thriller psychologiczny "Zaślepienie!"
Znasz to uczucie. Twoje życie jest na właściwym torze i wszystko idzie zgodnie z planem. A potem nieoczekiwanie wydarza się coś, co wywraca twój świat do góry nogami. Takie rzeczy przydarzają się każdemu, ale w przypadku Kristin Ryder sytuacja przybrała znacznie gorszy obrót...
Reklama

Kristin jest dobrze zapowiadającą się fotograficzką. Mieszka w modnym lofcie w londyńskiej dzielnicy Hoxton wraz ze swoim chłopakiem Antonem, artystą streetartowym. Kiedy Kristin zaczyna otrzymywać
anonimowe e-maile, przestaje czuć się bezpiecznie. Dodawane do wiadomości niepokojące załączniki wskazują na to, że ich nadawca zna doskonale wiele faktów z przeszłości Kristin. Wkrótce jej życie wymyka się spod kontroli. 

Komu może zaufać? Czy zdoła odkryć tożsamość tajemniczego nadawcy, zanim będzie za późno? 

Obejrzyj video-zapowiedź książki:

Zaślepienie, zapierająca dech w piersiach powieść Agi Lesiewicz, będzie trzymała cię w napięciu aż do ostatniego trzasku migawki|! Książka ukazała się 27 września nakładem wydawnictwa Insignis.

Jej autorka, Aga Lesiewicz, od ponad trzydziestu lat mieszka w Londynie. Pracowała jako prezenterka radiowa, lektorka, tłumaczka, scenarzystka, a ostatnio jako producentka i reżyserka telewizyjna. W 2013 roku uraz kolana zmusił ją do rezygnacji z dotychczasowej kariery. Zmobilizowało ją to do napisania pierwszej powieści: thriller psychologiczny "Rebound" wydany został w Wielkiej Brytanii oraz we Francji.

Uwaga! Konkurs dla Czytelników portalu Londynek.net!

Do rozdania mamy 4 egzemplarze książki "Zaślepienie".

Co zrobić, aby wygrać? 

Wyślij wiadomość z tytułem "Konkurs książkowy" na adres e-mail: konkurs@londynek.net i odpowiedz na pytanie konkursowe: 

Jaki gatunek książkowy lubisz najbardziej i dlaczego?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 października 2017 roku!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Londynek.net z siedzibą w Londynie (King Street 238-246, W6 0RF).
2. Konkurs ogłoszony zostaje na stronie www oraz Facebook Page Organizatora. 
3. Konkurs rozpoczyna się z dniem 30.09.2017, a jego zakończenie nastąpi w dniu 15.10.2017.
4. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto posiada konto utworzone na portalu Londynek.net oraz posiada ukończone 18 lat. Pracownicy oraz osoby z najbliższej rodziny Organizatora są wyłączone z udziału w konkursie.
5. Aby wziąć udział w Konkursie, należy:
– wysłać wiadomość z tytułem "Konkurs książkowy" na adres e-mail: konkurs@londynek.net i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: 
6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni drogą losowania. Ogłoszenie Zwycięzcy nastąpi w dniu 18.10.2017. na tablicy Facebook Page Londynek.net. Zwycięzcy zostaną powiadomieni również e-mailowo. Liczba Zwycięzców: 4.
7. Wygraną są egzemplarze książki "Zaślepienie" Agi Lesiewicz przekazane przed wydawnictwo Insignis.

8. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie prawidłowych danych Uczestnika. Nagrody nie można przekazać osobie trzeciej, ani wymienić jej na równowartość pieniężną.

9. Zgłaszając się do konkursu Uczestnik wyraża swoją zgodę na publiczne ogłoszenie wyników. Wzięcie udziału jest automatycznym wyrażeniem zgody na umieszczenie danych osobowych takich jak imię i nazwisko przez Organizatora konkursu na jego tablicy.
10. Zwycięzca zobowiązany jest do zgłoszenia się do Organizatora w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu. W przeciwnym przypadku nagroda przechodzi na własność Organizatora.
11. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych przez portal Londynek.net z siedzibą w Londynie (King Street 238-246, W6 0RF). 

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.02.2020
GBP 5.096 złEUR 4.240 złUSD 3.910 złCHF 3.985 zł

Sport


Reklama